GPS
Station Total Distance (km) Distance to Next Station (km) Total Ascent (m) Ascent to Next Station (m) Descent to Next Station Time Limit (hrs) Facilities
Start 0 13 0 90 56 00:00
Checkpoint - 1 13 21 90 413 330 00:55
Checkpoint - 2 34 19 503 216 299 02:15
Finish 53 0 809 0 0 03:30

Programme


23 September 2017

11:00 - 22:00 Gran Fondo Marmara Registration & Drop Bag - Istanbul ViaPort Asia Outlet Shopping


24 September 2017

06:00 - 10:30 Gran Fondo Marmara (Short Course) Registration & Drop Bag Delivery - Orhangazi Start Point

             11:00 Gran Fondo Marmara Short Course Start - Orhangazi

             15:00 Gran Fondo Marmara Awards Ceremony - Bursa Endülüs Park AVM (Finish Area)

Rules and Regulations


General Information

Gran Fondo Marmara is an amateur road bike race, consisting of two individual routes.

The race will be held under the regulations of the UCI and the Turkish Cycling Federation.

The shorter, 53 km race, starts from Orhangazi on 24 September 2017 at 11:00 and finishes at Bursa Endülüs Park AVM, after a 800 m+ ascent.

Registration Fee

Gran Fondo Marmara, 53 km: 75 TL.

The payments need to be made during the online registration.


Read More

List

Bib No Name Surname Team Category Country    
2001 Abdullah Arikan Elite Men (19-34)    
2002 Adem Aydoğmuş Bisiklet yolculuğu Youth Men (16-18)    
2003 Adem Koçay Aydın ferdi Master Men (45-54)    
2004 Ahmet Erdoğan POLATLI BİSİKLET GRUBU Elite Men (19-34)    
2005 Ahmet Gümüş Ferdi Master Men (35-44)    
2006 Ahmet Güney Master Men (45-54)    
2007 Ahmet Güven Elite Men (19-34)    
2008 Ahmet Koç POLATLI BİSİKLET GRUBU Elite Men (19-34)    
2009 Ahmet Burak Halıcı Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü Elite Men (19-34)    
2010 Ahmet Gökhan Çorça ÇORLU DEMİR PEDAL Master Men (35-44)    
2011 Ahmet Kürşad Çanakçı Master Men (35-44)    
2012 Ahmet Tayanç Öncel Master Men (45-54)    
2013 Ahmet Teoman İşcan 5³° Cycling Team Youth Men (16-18)    
2014 Ahmetcan Ergun Yalova MTB KEMK Youth Men (16-18)    
2015 Ali Gülme ferdi Master Men (35-44)    
2016 Ali Koşar Trakya bisiklet spor kulübü Elite Men (19-34)    
2017 Ali Cumhur Sarac Team Sarac Master Men (35-44)    
2018 Ali Emre Beyde Master Men (35-44)    
2019 Ali Emre Gök GEBZE BİSİKLET KULÜBÜ Elite Men (19-34)    
2020 Ali Fuat Eğretli Master Men (35-44)    
2021 Ali İhsan Ağca Borusan Elite Men (19-34)    
2022 Ali Osman Akgündüz VELODORLİON Master Men (35-44)    
2023 Alican Arat - Master Men (35-44)    
2024 Alper Ataker Ferdi Master Men (45-54)    
2025 Alper Dönmez Master Men (35-44)    
2026 Alper Güre Trakya bisiklet Elite Men (19-34)    
2027 Alper Molla Master Men (35-44)    
2028 Alper Onur Narinoğlu Bisikletta Elite Men (19-34)    
2029 Altan Artan Master Men (45-54)    
2030 Arda Usta Demir Pedal Çorlu Youth Men (16-18)    
2031 Arzu Edis Demir pedal çorlu Elite Women (19-34)    
2032 Atasay Koç Dallas Riders Club Master Men (35-44)    
2033 Atıl Yusuf Bozoğlu Youth Men (16-18)    
2034 Atilla Aydemir Velocity216 Cycling Team Elite Men (19-34)    
2035 Atilla Özgen Team Eleven Master Men (35-44)    
2036 Aydın Tamtürk Besiktas Unicycle Elite Men (19-34)    
2037 Aygün Mandacı Trakya bisiklet ve spor kulübü Elite Men (19-34)    
2038 Aykut Alihocaoğlu Youth Men (16-18)    
2039 Aykut Erakman Master Men (35-44)    
2040 Aykut Güney Elite Men (19-34)    
2041 Ayşe Akgündüz VELODORLİON Master Women (35-44)    
2042 Aytac Akbal Shimano Elite Men (19-34)    
2043 Aytaç Arda Ferdi Master Men (35-44)    
2044 Aziz Ünsal Karaman TRAKYA BİSİKLET VE SPOR KULÜBÜ Elite Men (19-34)    
2045 Bahadır Gürel Master Men (45-54)    
2046 Bahadır Kocabaş Youth Men (16-18)    
2047 Barış Bilim Ferdi Elite Men (19-34)    
2048 Barış Civek Elite Men (19-34)    
2049 Barış Gül Orhangazi Bisiklet Tutkunları Master Men (35-44)    
2050 Barış Kılıç Ferdi Elite Men (19-34)    
2051 Barış Metin Ergüven Master Men (35-44)    
2052 Bekir Uçurum FERDİ Elite Men (19-34)    
2053 Berkan Tonoz DEMİR PEDAL ÇORLU Elite Men (19-34)    
2054 Berkay Arslan Elite Men (19-34)    
2055 Berkay Yılmaz Elite Men (19-34)    
2056 Berke Altınok Beşiktaş Unicycle Bisiklet Klubu Elite Men (19-34)    
2057 Berkin Kemaloğlu Düzce Bisiklet Kulübü Youth Men (16-18)    
2058 Beyza Ersan Gebze Bisiklet Kulübü Elite Women (19-34)    
2059 Bilal Beki Dr. Bisiklet Elite Men (19-34)    
2060 Birol Aksu Düzce Bisiklet Kulübü Master Men (55-59)    
2061 Birol Köse Master Men (55-59)    
2062 Bora Türkoğlu Team Eleven Elite Men (19-34)    
2063 BULUT TOKMAK Bireysel Elite Men (19-34)    
2064 Burak Şimşek 5.30 Cyling Club Elite Men (19-34)    
2065 Burak Sait Yavaş Ironturks/Silivri Elite Men (19-34)    
2066 Bülent Ilıpınar Master Men (35-44)    
2067 Bünyamin Badem Ferdi Elite Men (19-34)    
2068 Caglar Kanber Dallas Riders Club Elite Men (19-34)    
2069 Can Aksu Rundiamo Elite Men (19-34)    
2070 Can Ayaz Elite Men (19-34)    
2071 Can Şahin BİREYSEL Master Men (35-44)    
2072 Can Toydemir GO RUNNERS İPRAGAZ Master Men (45-54)    
2073 Can Yalaman Yeşil Pedal Spor Klubü Elite Men (19-34)    
2074 Canberk Şen Demir pedal çorlu Youth Men (16-18)    
2075 Caner Kader Demir Pedal Çorlu Elite Men (19-34)    
2076 Cansu Ur Trakya bisiklet federasyonu Elite Women (19-34)    
2077 Cantekin Çimen Elite Men (19-34)    
2078 Cem Ertok Master Men (35-44)    
2079 Cem Mang POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Men (35-44)    
2080 Cem Öz Ferdi Master Men (35-44)    
2081 Cemal Okay FERDİ Master Men (35-44)    
2082 Cemil Can faurecia Elite Men (19-34)    
2083 Cengiz Karacaer Master Men (45-54)    
2084 Cengiz Karatas Elite Men (19-34)    
2085 Cengiz Serin DOST BİSİKLETLER Master Men (35-44)    
2086 Cenk İldaş Unicycle Elite Men (19-34)    
2087 Cevdet Aydın Gebze Bisiklet Kulübü Derneği Master Men (35-44)    
2088 Ceyhan Dalsal Master Men (35-44)    
2089 Cumhur Karagöz Master Men (35-44)    
2090 Cüneyt Doğan Ferdi Master Men (35-44)    
2091 Cüneyt Nalbant Master Men (35-44)    
2092 Cüneyt Soyubol Ferdi Master Men (45-54)    
2093 Cüneyt Şencan Master Men (45-54)    
2094 Deniz Boztuna Master Men (35-44)    
2095 Deniz Kurt Adım Adım Master Men (35-44)    
2096 Deniz Uğur MERİDA TÜRKİYE Youth Men (16-18)    
2097 Denizhan Sökmen Jonathan Cycle Club Elite Men (19-34)    
2098 Dilan Acar ferdi Elite Women (19-34)    
2099 Dinçer Karadayı SALI-PERŞEMBE Master Men (35-44)    
2100 Doğan Arslan Velbis Elite Men (19-34)    
2101 Doğancan Mavideniz Yeşil Pedal SK Youth Men (16-18)    
2102 Efe Canik Beşiktaş unicycle Youth Men (16-18)    
2103 Efe Korkmaz UNICYCLE Youth Men (16-18)    
2104 Ege Mehmet Karan Beşiktaş UNICYCLE Bisiklet Kulübü Elite Men (19-34)    
2105 Emir Öztürk Gebze Bisiklet Klubü Youth Men (16-18)    
2106 Emir Soyman Jonathan Cycle Club Elite Men (19-34)    
2107 Emrah Boztuna Master Men (35-44)    
2108 Emrah Ozan Onaran Master Men (35-44)    
2109 Emre Abadan UNICYCLE Elite Men (19-34)    
2110 Emre Baran GEBZE BİSİKLET KULÜBÜ Master Men (35-44)    
2111 Emre Berkol ESENYURT BİSİKLET KULÜBÜ Elite Men (19-34)    
2112 Emre Gülen İstanbul Ferdi Elite Men (19-34)    
2113 Emre Özdemir POLATLI BİSİKLET GRUBU Elite Men (19-34)    
2114 Emre Tengirşek Unicycle Elite Men (19-34)    
2115 Endercan Kazazoglu Ferdi Youth Men (16-18)    
2116 Enes Bulut Bireysel Elite Men (19-34)    
2117 Enes Demirel ferdi Elite Men (19-34)    
2118 Enes Kuru ferdi Elite Men (19-34)    
2119 Engin Eryercel Orhangazi Bisiklet Tutkunları Master Men (35-44)    
2120 Engin Kazar İronturks/silivri Elite Men (19-34)    
2121 Engin Sezen Besiktas Unicycle Elite Men (19-34)    
2122 Enver Mutlu Master Men (35-44)    
2123 Ercan Işık DOST BİSİKLETLER Master Men (35-44)    
2124 Eren Atameriç Uyumkent bisiklet kulübü Youth Men (16-18)    
2125 Eren Tahir Ağartan Master Men (35-44)    
2126 Erhan Güngör Beşiktaş UNICYCLE Bisiklet Kulübü Elite Men (19-34)    
2127 Erkal Altaş Orhangazi Belediyesi Spor Kulübü Master Men (45-54)    
2128 Erkan Bölükbaşı 5³° Cycling Team Master Men (35-44)    
2129 Erkan Karaosman Avenir Elite Men (19-34)    
2130 Erol Güven Performans 41 bisiklet ve doğa sporları kulübü Master Men (45-54)    
2131 Erol Küçük UNICYCLE Master Men (35-44)    
2132 Ertuğrul Arıkan SHIMANO Elite Men (19-34)    
2133 Ertuğrul Çelik ORHANGAZİ BELEDİYE SPOR KLUBÜ Elite Men (19-34)    
2134 Ertuğrul Dağcı Trakya bisiklet ve spor kulübü Elite Men (19-34)    
2135 Ertunç Yasavul SHIMANO Master Men (35-44)    
2136 Evren Özbilen Velocity216 Cycling Team Master Men (35-44)    
2137 Evren Uylukçuoğlu Master Men (35-44)    
2138 Eyup Sağlam TE-BİS Master Men (45-54)    
2139 Fahri Yiğit Savaşcı - Youth Men (16-18)    
2140 Faramarz Can Cavatzade Ürgüp Kapadokya Gençlik ve Spor Master Men (45-54)    
2141 Faruk Cengiz SHIMANO Elite Men (19-34)    
2142 Fatih Ak Trakya bisiklet külübü Elite Men (19-34)    
2143 Fatih Alan ironturks Elite Men (19-34)    
2144 Fatih Saraçoğlu Ferdi Master Men (35-44)    
2145 Ferda Atabek Master Women (45-54)    
2146 Ferhad Fidan Kapaklı Spor Kulübü Elite Men (19-34)    
2147 Fesih Altınmakas Master Men (35-44)    
2148 Feyza Keskin İÜBİK Elite Women (19-34)    
2149 Fırat Balcı Ironturks/Silivri Elite Men (19-34)    
2150 Fikret Güneş Gebze Bisiklet kulübü Elite Men (19-34)    
2151 Fikrettin Aydın Elite Men (19-34)    
2152 Frank Martin Bauer Unterlenker.com Master Men (35-44)    
2153 Furkan Aytan Demirpedal Çorlu Master Men (35-44)    
2154 Furkan Can Esenyut Bisiklet Spor Kulübü Master Men (35-44)    
2155 Furkan Dileç SENKRON BİSİKLET KLÜBÜ Youth Men (16-18)    
2156 Furkan Mutlutürk PELOTON BURSA Elite Men (19-34)    
2157 Furkan Tulun Velocity216 Cycling Team Elite Men (19-34)    
2158 Gizem Özcan Bireysel Elite Women (19-34)    
2159 Gökhan Aydın Elite Men (19-34)    
2160 Gökhan Demir Bireysel Master Men (35-44)    
2161 Gökhan Hayırlı ORHANGAZİ BELEDİYESİ Master Men (35-44)    
2162 Gökhan Kıranartlıoğlu Master Men (35-44)    
2163 Gözde Berber YUZ BIN KOS Master Women (35-44)    
2164 Gürkan Aksüt MERİDA TÜRKİYE Master Men (35-44)    
2165 Gürkan Özvarnalı irontrucks Master Men (35-44)    
2166 Gürkan Turmuş Elite Men (19-34)    
2167 Gürol Murabıt Master Men (45-54)    
2168 Gürsel Aziz Akay ferdi Master Men (55-59)    
2169 Hakan Döngel Büyükçekmece Bisiklet İhtisas Kulubü Master Men (35-44)    
2170 Hakan Mahmutoğlu Velocity216 Cycling Team Elite Men (19-34)    
2171 Haktan Sarıkaya Master Men (35-44)    
2172 Halil Demirel ferdi Master Men (45-54)    
2173 HAMDİ ERAY KESKİN TRAKYA BİSİKLET KULÜBÜ Youth Men (16-18)    
2174 Hamza Demirel Orhangazi belediyesi spor kulübü Youth Men (16-18)    
2175 Harun Canbazoğlu Gebze Bisiklet Kulübü Elite Men (19-34)    
2176 Harun Ertuğrul Yalova Ekoturizn Ve Sağlıklı Yaşam Derneği Master Men (55-59)    
2177 Hasan Keremsoy YEŞİL PEDAL SPOR KULUBÜ Elite Men (19-34)    
2178 Haşim Dikiş Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü Master Men (35-44)    
2179 Hatice Gündaş ESENYURT BİSİKLET SPOR KULÜBÜ Elite Women (19-34)    
2180 Hazar Topuz Bisikletta Elite Men (19-34)    
2181 Hilmi Günhan Elite Men (19-34)    
2182 Hüseyin Gökdai BEŞİKTAŞ UNİCYCLE BİSİKLET KULÜBÜ Elite Men (19-34)    
2183 Hüseyin Şentürk Gebze bisikleti kulübü derneği Master Men (35-44)    
2184 İbrahim Kurul Demir pedal Elite Men (19-34)    
2185 İbrahim Yenikalaycı TRAKYA BİSİKLET VE SPOR KULÜBÜ Master Men (55-59)    
2186 İbrahim Bilal Baykan Orhangazi belediyesi spor kulübü Youth Men (16-18)    
2187 İdil Mengü Elite Women (19-34)    
2188 İdris Coşkun Trakya Bisiklet ve Spor Kulüp Youth Men (16-18)    
2189 İdris Gürkan Şimşek Unicycle Youth Men (16-18)    
2190 İhsan Büyükbahar Master Men (35-44)    
2191 İlker Yıldırım FERDİ Master Men (45-54)    
2192 İlknur Art Ferdi Master Women (45-54)    
2193 İpek Sarac Team Sarac Elite Women (19-34)    
2194 İrem Erginer Elite Women (19-34)    
2195 İsmail Aydın AYDIN BİSİKLET Master Men (55-59)    
2196 İSMAİL MÜLAZIM Elite Men (19-34)    
2197 İsmail Alperen Öğüt Ferdi Elite Men (19-34)    
2198 İsmail Kerem Bilgin Elite Men (19-34)    
2199 İsmet Faruk Aydın Velocity216 Cycling Team Elite Men (19-34)    
2200 Kasım Ertürk Velocity216 Cycling Team Master Men (35-44)    
2201 Kaya Kın Youth Men (16-18)    
2202 Kemal Kuşoğlu Ferdi Master Men (35-44)    
2203 Kerem Boran PERFORMANS 41 Youth Men (16-18)    
2204 Kerem Doğan Master Men (35-44)    
2205 Kerem Yorulmaz Master Men (35-44)    
2206 Kıvanç Özkarayel Unicycle Elite Men (19-34)    
2207 Kubilay Eser Ferdi Elite Men (19-34)    
2208 Kubilay Töngelci DEMİR PEDAL ÇORLU Youth Men (16-18)    
2209 Kudret Kurtcebe Ferdi Master Men (60+)    
2210 Leyla Punar 5³° Cycling Team Elite Women (19-34)    
2211 Lokman Altın Velocity216 Cycling Team Elite Men (19-34)    
2212 Lütfi Vatansever Orhangazi Bisiklet Tutkunları Master Men (55-59)    
2213 Lütfü Ozan Ergen Elite Men (19-34)    
2214 Manuel Calvo Master Men (35-44)    
2215 Mehmet Babaandaç SHIMANO Elite Men (19-34)    
2216 Mehmet Bayrak Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü Elite Men (19-34)    
2217 Mehmet Demiroğlu BİREYSEL Master Men (45-54)    
2218 Mehmet Ali Ilkay Elite Men (19-34)    
2219 Mehmet Bahadır Ergul Ferdi Master Men (35-44)    
2220 Mehmet Sezai Ünal UŞAK TEAM Master Men (45-54)    
2221 Mehmetcan Gündeş Master Men (45-54)    
2222 Melih Coşkun Elite Men (19-34)    
2223 Melih Tura Master Men (35-44)    
2224 Meliha Elitaş Trakya Bisiklet Ve Spor Kulübü Master Women (45-54)    
2225 Mert Göksel Bisiklet Yolculuğu Elite Men (19-34)    
2226 Mert Karainci SENKRON BİSİKLET KLÜBÜ Elite Men (19-34)    
2227 Merve Ceylan Ferdi Elite Women (19-34)    
2228 Mesut Yıldırım Master Men (35-44)    
2229 Mete Güven Velocity216 Elite Men (19-34)    
2230 Mete Taşkın OLD BOYS CYCLING TEAM Master Men (55-59)    
2231 Metin Can Çakmak Youth Men (16-18)    
2232 Mihraç Bayındır Shimano Master Men (35-44)    
2233 Muhammet Işık Orhangazi Belediyesi Spor Kulübü Elite Men (19-34)    
2234 Muhammet Ali Güzel Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü Elite Men (19-34)    
2235 Muhammet Emin Erarslan Ferdi Elite Men (19-34)    
2236 Muhammet Harun Gemicioğlu Ferdi Elite Men (19-34)    
2237 Muharrem Demir Velocity216 Cycling Team Elite Men (19-34)    
2238 Murat Ayabakan de Master Men (35-44)    
2239 Murat Durgutalp Velodorlion Elite Men (19-34)    
2240 Murat Durmus Esenyurt bisiklet kulubu Master Men (35-44)    
2241 Murat Genç Master Men (35-44)    
2242 Murat Kidiri Performans41 Elite Men (19-34)    
2243 Murat Ok Esenyurt Bisiklet Spor Kulubu Master Men (35-44)    
2244 Murat Vural YALOVA MTB KEMK Master Men (35-44)    
2245 Murat Harun Arıcı Trakya bisiklet ve spor klübü Elite Men (19-34)    
2246 Murathan Yüksel Beşiktaş UNICYCLE Bisiklet Kulübü Elite Men (19-34)    
2247 Musa GÜNER Master Men (35-44)    
2248 Mustafa Bari ferdi Elite Men (19-34)    
2249 Mustafa Çetin Trakya bisiklet ve spor kulübü Elite Men (19-34)    
2250 Mustafa Çetinkaya Bisiklet Yolculuğu Elite Men (19-34)    
2251 Mustafa Çömük Elite Men (19-34)    
2252 Mustafa Özkan FERDİ Elite Men (19-34)    
2253 Mustafa Sevinçel POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Men (55-59)    
2254 Mustafa Taşyıldız Tebis Master Men (45-54)    
2255 Mustafa Vatansever Esenyurt bisiklet spor klübü Master Men (35-44)    
2256 Mustafa Can Celik Velocity216 Cycling Team Elite Men (19-34)    
2257 Mustafa Erdem Topal Ferdi Elite Men (19-34)    
2258 Mustafa Murat Sönmezgil Youth Men (16-18)    
2259 Mutlu Bahtiyar Ferdi Master Men (35-44)    
2260 Mücahid Kırtay Ferdi Elite Men (19-34)    
2261 Mücahit Büyükbaş Kapaklı Spor Kulübü Bisiklet Takımı Master Men (35-44)    
2262 Münir Deniz SARAY BELEDİYESPOR KLÜBÜ Master Men (45-54)    
2263 Nihat Kurt trakya bisiklet ve spor kulübü/çorlu demir pedal Master Men (45-54)    
2264 Nilüfer Aytan Çorlu Demir Pedal Elite Women (19-34)    
2265 Niyazi Karakayış Yeşil pedal spor kulubü Elite Men (19-34)    
2266 Nur Boztuna Elite Women (19-34)    
2267 Nurjemal Durnazarova Volt floyd Elite Women (19-34)    
2268 Nurullah Çayboylu Master Men (35-44)    
2269 Oguzhan Uslu POLATLI BISIKLET GRUBU Elite Men (19-34)    
2270 Oğuz Kutlu Aşık FERDİ Master Men (35-44)    
2271 Oğuzhan Bilgin Elite Men (19-34)    
2272 Oktay Akgül Gebze bisiklet kulübü Elite Men (19-34)    
2273 Oktay Diken Ferdi Master Men (35-44)    
2274 Onur Gürel Elite Men (19-34)    
2275 Onur Işık Çorlu Demir Pedal Elite Men (19-34)    
2276 Onur Özer Dost Bisikletler Elite Men (19-34)    
2277 Orhan Meşeli Master Men (60+)    
2278 Osman Şirin Bireysell Master Men (45-54)    
2279 Osman Tatlıcılar FERDİ Master Men (55-59)    
2280 Ozan Tuzcu Ferdi Elite Men (19-34)    
2281 Ömer Delibaş FERDİ Elite Men (19-34)    
2282 Ömer Durak Yok Master Men (35-44)    
2283 Ömer Gül Dost bisikletler Youth Men (16-18)    
2284 Ömer Şeker Elite Men (19-34)    
2285 Ömer Afşın Özmen Master Men (35-44)    
2286 Ömer Faruk Gür Düzce Bisiklet Kulübü Youth Men (16-18)    
2287 Ömer Faruk Seri Ferdi Youth Men (16-18)    
2288 Ömer Furkan Kurcak Trakya Bisiklet ve Spor Kulübü Elite Men (19-34)    
2289 Özcan Çanlıoğlu Master Men (55-59)    
2290 Özcan Güler 5³° Cycling Team Elite Men (19-34)    
2291 Özge Kandemir Master Men (35-44)    
2292 Özge Seçkin UNICYCLE Elite Women (19-34)    
2293 Özgül Dizman Master Women (35-44)    
2294 Özgür Akboğa IDEAMO Elite Men (19-34)    
2295 Özgür Kabran Orhangazi Belediyesi Spor Kulübü Master Men (35-44)    
2296 Özgür Kuru Elite Men (19-34)    
2297 Özkan Biçici Performans 41 Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Master Men (35-44)    
2298 Özkan Cebbar Performans 41 Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Elite Men (19-34)    
2299 Özlem Yolcu Ferdi Master Women (35-44)    
2300 Özlen Karakelle Avrupa yakası pedal grubu Master Men (35-44)    
2301 Pınar Miran Tebis Elite Women (19-34)    
2302 Ramazan Bozkuş YEŞİL PEDAL Elite Men (19-34)    
2303 Ramazan Yağız DOST BİSİKLETLER Master Men (35-44)    
2304 Rauf Kanberoğlu Ferdi (Bireysel) Katılımcı Elite Men (19-34)    
2305 Recai Durmaz saray belediye spor kulübü Master Men (35-44)    
2306 Recep Yavuz Kaya Youth Men (16-18)    
2307 Resul Aras Trakya Bisiklet Klübü Elite Men (19-34)    
2308 Rıza Aydın Master Men (45-54)    
2309 Rifat Gülhan Akbal Master Men (35-44)    
2310 Sabih Bağcı Trakya Bisiklet ve Spor Kulübü Elite Men (19-34)    
2311 Sadık Yalaman FERDİ Master Men (60+)    
2312 Sadri Perk YKB Elite Men (19-34)    
2313 Saim Tatlıcılar Bursa Ferdi Master Men (60+)    
2314 Salih Bahadır Döner YALOVA BELEDİYE Master Men (45-54)    
2315 Salim Öztürk ESENYURT BİSİKLET SPOR KULUBÜ Master Men (35-44)    
2316 Salim Tezcan Saray belediyesi spor kulübü Master Men (35-44)    
2317 Salurhan Güleryüz Dost Bisikletler Master Men (35-44)    
2318 Samet Akyıl Çorlu Demirpedal Cycling Team Elite Men (19-34)    
2319 Samet Demirkol Elite Men (19-34)    
2320 Samet Tanoğlu Herbalife Elite Men (19-34)    
2321 Samet Okan Keçeci Elite Men (19-34)    
2322 Satuğ Küçükkayalar BUBİDOSD Master Men (55-59)    
2323 Sedat Usluy Ferdi Master Men (55-59)    
2324 Selahattin Sertcan Master Men (60+)    
2325 Selçuk Gürsel Ferdi Elite Men (19-34)    
2326 Selim Şenok IBK - istanbul bisiklet klübü Master Men (45-54)    
2327 Semih Bitim Ferdi Master Men (35-44)    
2328 Sercan Eren Elite Men (19-34)    
2329 Sercan Koçoğlu Elite Men (19-34)    
2330 Serdar Özgenlik Peloton Bursa Master Men (35-44)    
2331 Serhat Altay DEMİR PEDAL ÇORLU 59 Elite Men (19-34)    
2332 Serhat Padak Master Men (35-44)    
2333 Serkan Kaymakçı Orhangazi belediyesi bisiklet kulübü Master Men (35-44)    
2334 Serkan Sevimler ESENYURT BİSİKLET SPOR KULÜBÜ Master Men (35-44)    
2335 Serkan Burak Can Çangır Beşiktaş UNICYCLE Bisiklet Kulübü Elite Men (19-34)    
2336 Sevgi Çelik Elite Women (19-34)    
2337 Seza Yiş Elite Women (19-34)    
2338 Soner Kanar Team Eleven Master Men (35-44)    
2339 Şanver Narin Master Men (45-54)    
2340 Şevket Gülmez Gebze Bisiklet kulübü Master Men (35-44)    
2341 Şükrü İzmirlioğlu Büyükçekmece Bisiklet İhtisas Kulübü Master Men (55-59)    
2342 Tamer Şen Bireysel Master Men (55-59)    
2343 Tarık Kutan Kağan Velocity216 Cycling Team Elite Men (19-34)    
2344 Tayfun Elibol Elite Men (19-34)    
2345 Tayfur Toptaş FERDİ Master Men (35-44)    
2346 Temel Volkan Özgör Youth Men (16-18)    
2347 Tohıd Mırzaeı Safaralı ferdi Elite Men (19-34)    
2348 Tolga Aydemir Trakya bisiklet kulübü Elite Men (19-34)    
2349 Tolga Bor Ferdi Master Men (35-44)    
2350 Tolga Önal bireysel Master Men (45-54)    
2351 Tuğkan Emir Önal Ferdi Elite Men (19-34)    
2352 Tuna Ersin Elite Men (19-34)    
2353 Tuncay Geçim Shimano Elite Men (19-34)    
2354 Tuncer Kılınçarslan Youth Men (16-18)    
2355 Turgay Toksoy Ferdi Elite Men (19-34)    
2356 Ufuk Yıldırım YALOVA EKOTURiZM VE SAĞLIKLI YAŞAM DERNEĞİ Master Men (35-44)    
2357 Ugur Demirci Elite Men (19-34)    
2358 Uğur Demir Velocity216 Cycling Club Elite Men (19-34)    
2359 Uğur Küccük DOST BİSİKLETLER Elite Men (19-34)    
2360 Uğur Üstüntanır DEMİR PEDAL ÇORLU 59 Master Men (45-54)    
2361 Umut Köse KAÇKAR BİSİKLET Elite Men (19-34)    
2362 Ümit Arslan Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü Master Men (35-44)    
2363 Ümit İşbilir Trakya bisiklet ve spor kulübü Master Men (35-44)    
2364 Veysel Arslaner GEBZE BİSİKLET KLUBÜ Elite Men (19-34)    
2365 Veysel Bağcı Düzce Bisiklet Kulübü Master Men (45-54)    
2366 Volkan Ayaz 5³° Cycling Team Master Men (35-44)    
2367 Volkan Hatipoğlu Master Men (35-44)    
2368 Yalçın Kaya DEMİR PEDAL ÇORLU 59 Elite Men (19-34)    
2369 Yalçın Kırpız Master Men (35-44)    
2370 Yıldıray Öztürk Ebis Master Men (45-54)    
2371 Yılmaz Karakaş Elite Men (19-34)    
2372 Yunus Dalli Yeksayder Elite Men (19-34)    
2373 Yusuf Ergül ATİLLA bisiklet Youth Men (16-18)    
2374 Yusuf Ocak Esenyut Bisiklet Spor Kulübü Master Men (45-54)    
2375 Yuşa Yiş Elite Men (19-34)    
2376 Yüksel Boztuna Master Women (35-44)    
2377 Zeynep Özcan Yalova Ferdi Elite Women (19-34)    
2378 Zübeyir Tercan Master Men (35-44)    

Subscribe Newsletter