GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 13 0 90 56 00:00
1. İstasyon 13 21 90 413 330 00:55
2. İstasyon 34 19 503 216 299 02:15
Finiş 53 0 809 0 0 03:30

Program


23 Eylül 2017

11:00 - 22:00 Gran Fondo Marmara Kayıt ve Çanta Teslimi - İstanbul ViaPort Asia Outlet Shopping


24 Eylül 2017

06:00 - 10:30 Gran Fondo Marmara (Kısa Parkur) Kayıt ve Çanta Teslimi - Orhangazi Start Noktası

             11:00 Gran Fondo Marmara Kısa Parkur Start - Orhangazi

             15:00 Gran Fondo Marmara Ödül Töreni - Bursa Endülüs Park AVM (Finiş Alanı)

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Gran Fondo Marmara, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör bir yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

53 kilometrelik kısa yarış, 24 Eylül 2017 tarihinde 11:00'de Orhangazi'den başlar ve 800 m+ tırmanışın ardından Bursa Endülüs Park AVM'de sona erer.

Kayıt Ücreti

Gran Fondo Marmara, 53 km: 75 TL.

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

List

Sırt No Adı Soyadı Kulüp Category Ülke    
2001 Abdullah Arikan Elit Erkek (19-34)    
2002 Adem Aydoğmuş Bisiklet yolculuğu Genç Erkek (16-18)    
2003 Adem Koçay Aydın ferdi Master Erkek (45-54)    
2004 Ahmet Erdoğan POLATLI BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)    
2005 Ahmet Gümüş Ferdi Master Erkek (35-44)    
2006 Ahmet Güney Master Erkek (45-54)    
2007 Ahmet Güven Elit Erkek (19-34)    
2008 Ahmet Koç POLATLI BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)    
2009 Ahmet Burak Halıcı Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
2010 Ahmet Gökhan Çorça ÇORLU DEMİR PEDAL Master Erkek (35-44)    
2011 Ahmet Kürşad Çanakçı Master Erkek (35-44)    
2012 Ahmet Tayanç Öncel Master Erkek (45-54)    
2013 Ahmet Teoman İşcan 5³° Cycling Team Genç Erkek (16-18)    
2014 Ahmetcan Ergun Yalova MTB KEMK Genç Erkek (16-18)    
2015 Ali Gülme ferdi Master Erkek (35-44)    
2016 Ali Koşar Trakya bisiklet spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
2017 Ali Cumhur Sarac Team Sarac Master Erkek (35-44)    
2018 Ali Emre Beyde Master Erkek (35-44)    
2019 Ali Emre Gök GEBZE BİSİKLET KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)    
2020 Ali Fuat Eğretli Master Erkek (35-44)    
2021 Ali İhsan Ağca Borusan Elit Erkek (19-34)    
2022 Ali Osman Akgündüz VELODORLİON Master Erkek (35-44)    
2023 Alican Arat - Master Erkek (35-44)    
2024 Alper Ataker Ferdi Master Erkek (45-54)    
2025 Alper Dönmez Master Erkek (35-44)    
2026 Alper Güre Trakya bisiklet Elit Erkek (19-34)    
2027 Alper Molla Master Erkek (35-44)    
2028 Alper Onur Narinoğlu Bisikletta Elit Erkek (19-34)    
2029 Altan Artan Master Erkek (45-54)    
2030 Arda Usta Demir Pedal Çorlu Genç Erkek (16-18)    
2031 Arzu Edis Demir pedal çorlu Elit Kadın (19-34)    
2032 Atasay Koç Dallas Riders Club Master Erkek (35-44)    
2033 Atıl Yusuf Bozoğlu Genç Erkek (16-18)    
2034 Atilla Aydemir Velocity216 Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
2035 Atilla Özgen Team Eleven Master Erkek (35-44)    
2036 Aydın Tamtürk Besiktas Unicycle Elit Erkek (19-34)    
2037 Aygün Mandacı Trakya bisiklet ve spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
2038 Aykut Alihocaoğlu Genç Erkek (16-18)    
2039 Aykut Erakman Master Erkek (35-44)    
2040 Aykut Güney Elit Erkek (19-34)    
2041 Ayşe Akgündüz VELODORLİON Master Kadın (35-44)    
2042 Aytac Akbal Shimano Elit Erkek (19-34)    
2043 Aytaç Arda Ferdi Master Erkek (35-44)    
2044 Aziz Ünsal Karaman TRAKYA BİSİKLET VE SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)    
2045 Bahadır Gürel Master Erkek (45-54)    
2046 Bahadır Kocabaş Genç Erkek (16-18)    
2047 Barış Bilim Ferdi Elit Erkek (19-34)    
2048 Barış Civek Elit Erkek (19-34)    
2049 Barış Gül Orhangazi Bisiklet Tutkunları Master Erkek (35-44)    
2050 Barış Kılıç Ferdi Elit Erkek (19-34)    
2051 Barış Metin Ergüven Master Erkek (35-44)    
2052 Bekir Uçurum FERDİ Elit Erkek (19-34)    
2053 Berkan Tonoz DEMİR PEDAL ÇORLU Elit Erkek (19-34)    
2054 Berkay Arslan Elit Erkek (19-34)    
2055 Berkay Yılmaz Elit Erkek (19-34)    
2056 Berke Altınok Beşiktaş Unicycle Bisiklet Klubu Elit Erkek (19-34)    
2057 Berkin Kemaloğlu Düzce Bisiklet Kulübü Genç Erkek (16-18)    
2058 Beyza Ersan Gebze Bisiklet Kulübü Elit Kadın (19-34)    
2059 Bilal Beki Dr. Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
2060 Birol Aksu Düzce Bisiklet Kulübü Master Erkek (55-59)    
2061 Birol Köse Master Erkek (55-59)    
2062 Bora Türkoğlu Team Eleven Elit Erkek (19-34)    
2063 BULUT TOKMAK Bireysel Elit Erkek (19-34)    
2064 Burak Şimşek 5.30 Cyling Club Elit Erkek (19-34)    
2065 Burak Sait Yavaş Ironturks/Silivri Elit Erkek (19-34)    
2066 Bülent Ilıpınar Master Erkek (35-44)    
2067 Bünyamin Badem Ferdi Elit Erkek (19-34)    
2068 Caglar Kanber Dallas Riders Club Elit Erkek (19-34)    
2069 Can Aksu Rundiamo Elit Erkek (19-34)    
2070 Can Ayaz Elit Erkek (19-34)    
2071 Can Şahin BİREYSEL Master Erkek (35-44)    
2072 Can Toydemir GO RUNNERS İPRAGAZ Master Erkek (45-54)    
2073 Can Yalaman Yeşil Pedal Spor Klubü Elit Erkek (19-34)    
2074 Canberk Şen Demir pedal çorlu Genç Erkek (16-18)    
2075 Caner Kader Demir Pedal Çorlu Elit Erkek (19-34)    
2076 Cansu Ur Trakya bisiklet federasyonu Elit Kadın (19-34)    
2077 Cantekin Çimen Elit Erkek (19-34)    
2078 Cem Ertok Master Erkek (35-44)    
2079 Cem Mang POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (35-44)    
2080 Cem Öz Ferdi Master Erkek (35-44)    
2081 Cemal Okay FERDİ Master Erkek (35-44)    
2082 Cemil Can faurecia Elit Erkek (19-34)    
2083 Cengiz Karacaer Master Erkek (45-54)    
2084 Cengiz Karatas Elit Erkek (19-34)    
2085 Cengiz Serin DOST BİSİKLETLER Master Erkek (35-44)    
2086 Cenk İldaş Unicycle Elit Erkek (19-34)    
2087 Cevdet Aydın Gebze Bisiklet Kulübü Derneği Master Erkek (35-44)    
2088 Ceyhan Dalsal Master Erkek (35-44)    
2089 Cumhur Karagöz Master Erkek (35-44)    
2090 Cüneyt Doğan Ferdi Master Erkek (35-44)    
2091 Cüneyt Nalbant Master Erkek (35-44)    
2092 Cüneyt Soyubol Ferdi Master Erkek (45-54)    
2093 Cüneyt Şencan Master Erkek (45-54)    
2094 Deniz Boztuna Master Erkek (35-44)    
2095 Deniz Kurt Adım Adım Master Erkek (35-44)    
2096 Deniz Uğur MERİDA TÜRKİYE Genç Erkek (16-18)    
2097 Denizhan Sökmen Jonathan Cycle Club Elit Erkek (19-34)    
2098 Dilan Acar ferdi Elit Kadın (19-34)    
2099 Dinçer Karadayı SALI-PERŞEMBE Master Erkek (35-44)    
2100 Doğan Arslan Velbis Elit Erkek (19-34)    
2101 Doğancan Mavideniz Yeşil Pedal SK Genç Erkek (16-18)    
2102 Efe Canik Beşiktaş unicycle Genç Erkek (16-18)    
2103 Efe Korkmaz UNICYCLE Genç Erkek (16-18)    
2104 Ege Mehmet Karan Beşiktaş UNICYCLE Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
2105 Emir Öztürk Gebze Bisiklet Klubü Genç Erkek (16-18)    
2106 Emir Soyman Jonathan Cycle Club Elit Erkek (19-34)    
2107 Emrah Boztuna Master Erkek (35-44)    
2108 Emrah Ozan Onaran Master Erkek (35-44)    
2109 Emre Abadan UNICYCLE Elit Erkek (19-34)    
2110 Emre Baran GEBZE BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (35-44)    
2111 Emre Berkol ESENYURT BİSİKLET KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)    
2112 Emre Gülen İstanbul Ferdi Elit Erkek (19-34)    
2113 Emre Özdemir POLATLI BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)    
2114 Emre Tengirşek Unicycle Elit Erkek (19-34)    
2115 Endercan Kazazoglu Ferdi Genç Erkek (16-18)    
2116 Enes Bulut Bireysel Elit Erkek (19-34)    
2117 Enes Demirel ferdi Elit Erkek (19-34)    
2118 Enes Kuru ferdi Elit Erkek (19-34)    
2119 Engin Eryercel Orhangazi Bisiklet Tutkunları Master Erkek (35-44)    
2120 Engin Kazar İronturks/silivri Elit Erkek (19-34)    
2121 Engin Sezen Besiktas Unicycle Elit Erkek (19-34)    
2122 Enver Mutlu Master Erkek (35-44)    
2123 Ercan Işık DOST BİSİKLETLER Master Erkek (35-44)    
2124 Eren Atameriç Uyumkent bisiklet kulübü Genç Erkek (16-18)    
2125 Eren Tahir Ağartan Master Erkek (35-44)    
2126 Erhan Güngör Beşiktaş UNICYCLE Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
2127 Erkal Altaş Orhangazi Belediyesi Spor Kulübü Master Erkek (45-54)    
2128 Erkan Bölükbaşı 5³° Cycling Team Master Erkek (35-44)    
2129 Erkan Karaosman Avenir Elit Erkek (19-34)    
2130 Erol Güven Performans 41 bisiklet ve doğa sporları kulübü Master Erkek (45-54)    
2131 Erol Küçük UNICYCLE Master Erkek (35-44)    
2132 Ertuğrul Arıkan SHIMANO Elit Erkek (19-34)    
2133 Ertuğrul Çelik ORHANGAZİ BELEDİYE SPOR KLUBÜ Elit Erkek (19-34)    
2134 Ertuğrul Dağcı Trakya bisiklet ve spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
2135 Ertunç Yasavul SHIMANO Master Erkek (35-44)    
2136 Evren Özbilen Velocity216 Cycling Team Master Erkek (35-44)    
2137 Evren Uylukçuoğlu Master Erkek (35-44)    
2138 Eyup Sağlam TE-BİS Master Erkek (45-54)    
2139 Fahri Yiğit Savaşcı - Genç Erkek (16-18)    
2140 Faramarz Can Cavatzade Ürgüp Kapadokya Gençlik ve Spor Master Erkek (45-54)    
2141 Faruk Cengiz SHIMANO Elit Erkek (19-34)    
2142 Fatih Ak Trakya bisiklet külübü Elit Erkek (19-34)    
2143 Fatih Alan ironturks Elit Erkek (19-34)    
2144 Fatih Saraçoğlu Ferdi Master Erkek (35-44)    
2145 Ferda Atabek Master Kadın (45-54)    
2146 Ferhad Fidan Kapaklı Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
2147 Fesih Altınmakas Master Erkek (35-44)    
2148 Feyza Keskin İÜBİK Elit Kadın (19-34)    
2149 Fırat Balcı Ironturks/Silivri Elit Erkek (19-34)    
2150 Fikret Güneş Gebze Bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)    
2151 Fikrettin Aydın Elit Erkek (19-34)    
2152 Frank Martin Bauer Unterlenker.com Master Erkek (35-44)    
2153 Furkan Aytan Demirpedal Çorlu Master Erkek (35-44)    
2154 Furkan Can Esenyut Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
2155 Furkan Dileç SENKRON BİSİKLET KLÜBÜ Genç Erkek (16-18)    
2156 Furkan Mutlutürk PELOTON BURSA Elit Erkek (19-34)    
2157 Furkan Tulun Velocity216 Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
2158 Gizem Özcan Bireysel Elit Kadın (19-34)    
2159 Gökhan Aydın Elit Erkek (19-34)    
2160 Gökhan Demir Bireysel Master Erkek (35-44)    
2161 Gökhan Hayırlı ORHANGAZİ BELEDİYESİ Master Erkek (35-44)    
2162 Gökhan Kıranartlıoğlu Master Erkek (35-44)    
2163 Gözde Berber YUZ BIN KOS Master Kadın (35-44)    
2164 Gürkan Aksüt MERİDA TÜRKİYE Master Erkek (35-44)    
2165 Gürkan Özvarnalı irontrucks Master Erkek (35-44)    
2166 Gürkan Turmuş Elit Erkek (19-34)    
2167 Gürol Murabıt Master Erkek (45-54)    
2168 Gürsel Aziz Akay ferdi Master Erkek (55-59)    
2169 Hakan Döngel Büyükçekmece Bisiklet İhtisas Kulubü Master Erkek (35-44)    
2170 Hakan Mahmutoğlu Velocity216 Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
2171 Haktan Sarıkaya Master Erkek (35-44)    
2172 Halil Demirel ferdi Master Erkek (45-54)    
2173 HAMDİ ERAY KESKİN TRAKYA BİSİKLET KULÜBÜ Genç Erkek (16-18)    
2174 Hamza Demirel Orhangazi belediyesi spor kulübü Genç Erkek (16-18)    
2175 Harun Canbazoğlu Gebze Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
2176 Harun Ertuğrul Yalova Ekoturizn Ve Sağlıklı Yaşam Derneği Master Erkek (55-59)    
2177 Hasan Keremsoy YEŞİL PEDAL SPOR KULUBÜ Elit Erkek (19-34)    
2178 Haşim Dikiş Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
2179 Hatice Gündaş ESENYURT BİSİKLET SPOR KULÜBÜ Elit Kadın (19-34)    
2180 Hazar Topuz Bisikletta Elit Erkek (19-34)    
2181 Hilmi Günhan Elit Erkek (19-34)    
2182 Hüseyin Gökdai BEŞİKTAŞ UNİCYCLE BİSİKLET KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)    
2183 Hüseyin Şentürk Gebze bisikleti kulübü derneği Master Erkek (35-44)    
2184 İbrahim Kurul Demir pedal Elit Erkek (19-34)    
2185 İbrahim Yenikalaycı TRAKYA BİSİKLET VE SPOR KULÜBÜ Master Erkek (55-59)    
2186 İbrahim Bilal Baykan Orhangazi belediyesi spor kulübü Genç Erkek (16-18)    
2187 İdil Mengü Elit Kadın (19-34)    
2188 İdris Coşkun Trakya Bisiklet ve Spor Kulüp Genç Erkek (16-18)    
2189 İdris Gürkan Şimşek Unicycle Genç Erkek (16-18)    
2190 İhsan Büyükbahar Master Erkek (35-44)    
2191 İlker Yıldırım FERDİ Master Erkek (45-54)    
2192 İlknur Art Ferdi Master Kadın (45-54)    
2193 İpek Sarac Team Sarac Elit Kadın (19-34)    
2194 İrem Erginer Elit Kadın (19-34)    
2195 İsmail Aydın AYDIN BİSİKLET Master Erkek (55-59)    
2196 İSMAİL MÜLAZIM Elit Erkek (19-34)    
2197 İsmail Alperen Öğüt Ferdi Elit Erkek (19-34)    
2198 İsmail Kerem Bilgin Elit Erkek (19-34)    
2199 İsmet Faruk Aydın Velocity216 Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
2200 Kasım Ertürk Velocity216 Cycling Team Master Erkek (35-44)    
2201 Kaya Kın Genç Erkek (16-18)    
2202 Kemal Kuşoğlu Ferdi Master Erkek (35-44)    
2203 Kerem Boran PERFORMANS 41 Genç Erkek (16-18)    
2204 Kerem Doğan Master Erkek (35-44)    
2205 Kerem Yorulmaz Master Erkek (35-44)    
2206 Kıvanç Özkarayel Unicycle Elit Erkek (19-34)    
2207 Kubilay Eser Ferdi Elit Erkek (19-34)    
2208 Kubilay Töngelci DEMİR PEDAL ÇORLU Genç Erkek (16-18)    
2209 Kudret Kurtcebe Ferdi Master Erkek (60+)    
2210 Leyla Punar 5³° Cycling Team Elit Kadın (19-34)    
2211 Lokman Altın Velocity216 Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
2212 Lütfi Vatansever Orhangazi Bisiklet Tutkunları Master Erkek (55-59)    
2213 Lütfü Ozan Ergen Elit Erkek (19-34)    
2214 Manuel Calvo Master Erkek (35-44)    
2215 Mehmet Babaandaç SHIMANO Elit Erkek (19-34)    
2216 Mehmet Bayrak Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
2217 Mehmet Demiroğlu BİREYSEL Master Erkek (45-54)    
2218 Mehmet Ali Ilkay Elit Erkek (19-34)    
2219 Mehmet Bahadır Ergul Ferdi Master Erkek (35-44)    
2220 Mehmet Sezai Ünal UŞAK TEAM Master Erkek (45-54)    
2221 Mehmetcan Gündeş Master Erkek (45-54)    
2222 Melih Coşkun Elit Erkek (19-34)    
2223 Melih Tura Master Erkek (35-44)    
2224 Meliha Elitaş Trakya Bisiklet Ve Spor Kulübü Master Kadın (45-54)    
2225 Mert Göksel Bisiklet Yolculuğu Elit Erkek (19-34)    
2226 Mert Karainci SENKRON BİSİKLET KLÜBÜ Elit Erkek (19-34)    
2227 Merve Ceylan Ferdi Elit Kadın (19-34)    
2228 Mesut Yıldırım Master Erkek (35-44)    
2229 Mete Güven Velocity216 Elit Erkek (19-34)    
2230 Mete Taşkın OLD BOYS CYCLING TEAM Master Erkek (55-59)    
2231 Metin Can Çakmak Genç Erkek (16-18)    
2232 Mihraç Bayındır Shimano Master Erkek (35-44)    
2233 Muhammet Işık Orhangazi Belediyesi Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
2234 Muhammet Ali Güzel Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
2235 Muhammet Emin Erarslan Ferdi Elit Erkek (19-34)    
2236 Muhammet Harun Gemicioğlu Ferdi Elit Erkek (19-34)    
2237 Muharrem Demir Velocity216 Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
2238 Murat Ayabakan de Master Erkek (35-44)    
2239 Murat Durgutalp Velodorlion Elit Erkek (19-34)    
2240 Murat Durmus Esenyurt bisiklet kulubu Master Erkek (35-44)    
2241 Murat Genç Master Erkek (35-44)    
2242 Murat Kidiri Performans41 Elit Erkek (19-34)    
2243 Murat Ok Esenyurt Bisiklet Spor Kulubu Master Erkek (35-44)    
2244 Murat Vural YALOVA MTB KEMK Master Erkek (35-44)    
2245 Murat Harun Arıcı Trakya bisiklet ve spor klübü Elit Erkek (19-34)    
2246 Murathan Yüksel Beşiktaş UNICYCLE Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
2247 Musa GÜNER Master Erkek (35-44)    
2248 Mustafa Bari ferdi Elit Erkek (19-34)    
2249 Mustafa Çetin Trakya bisiklet ve spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
2250 Mustafa Çetinkaya Bisiklet Yolculuğu Elit Erkek (19-34)    
2251 Mustafa Çömük Elit Erkek (19-34)    
2252 Mustafa Özkan FERDİ Elit Erkek (19-34)    
2253 Mustafa Sevinçel POLATLI BİSİKLET GRUBU Master Erkek (55-59)    
2254 Mustafa Taşyıldız Tebis Master Erkek (45-54)    
2255 Mustafa Vatansever Esenyurt bisiklet spor klübü Master Erkek (35-44)    
2256 Mustafa Can Celik Velocity216 Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
2257 Mustafa Erdem Topal Ferdi Elit Erkek (19-34)    
2258 Mustafa Murat Sönmezgil Genç Erkek (16-18)    
2259 Mutlu Bahtiyar Ferdi Master Erkek (35-44)    
2260 Mücahid Kırtay Ferdi Elit Erkek (19-34)    
2261 Mücahit Büyükbaş Kapaklı Spor Kulübü Bisiklet Takımı Master Erkek (35-44)    
2262 Münir Deniz SARAY BELEDİYESPOR KLÜBÜ Master Erkek (45-54)    
2263 Nihat Kurt trakya bisiklet ve spor kulübü/çorlu demir pedal Master Erkek (45-54)    
2264 Nilüfer Aytan Çorlu Demir Pedal Elit Kadın (19-34)    
2265 Niyazi Karakayış Yeşil pedal spor kulubü Elit Erkek (19-34)    
2266 Nur Boztuna Elit Kadın (19-34)    
2267 Nurjemal Durnazarova Volt floyd Elit Kadın (19-34)    
2268 Nurullah Çayboylu Master Erkek (35-44)    
2269 Oguzhan Uslu POLATLI BISIKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)    
2270 Oğuz Kutlu Aşık FERDİ Master Erkek (35-44)    
2271 Oğuzhan Bilgin Elit Erkek (19-34)    
2272 Oktay Akgül Gebze bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)    
2273 Oktay Diken Ferdi Master Erkek (35-44)    
2274 Onur Gürel Elit Erkek (19-34)    
2275 Onur Işık Çorlu Demir Pedal Elit Erkek (19-34)    
2276 Onur Özer Dost Bisikletler Elit Erkek (19-34)    
2277 Orhan Meşeli Master Erkek (60+)    
2278 Osman Şirin Bireysell Master Erkek (45-54)    
2279 Osman Tatlıcılar FERDİ Master Erkek (55-59)    
2280 Ozan Tuzcu Ferdi Elit Erkek (19-34)    
2281 Ömer Delibaş FERDİ Elit Erkek (19-34)    
2282 Ömer Durak Yok Master Erkek (35-44)    
2283 Ömer Gül Dost bisikletler Genç Erkek (16-18)    
2284 Ömer Şeker Elit Erkek (19-34)    
2285 Ömer Afşın Özmen Master Erkek (35-44)    
2286 Ömer Faruk Gür Düzce Bisiklet Kulübü Genç Erkek (16-18)    
2287 Ömer Faruk Seri Ferdi Genç Erkek (16-18)    
2288 Ömer Furkan Kurcak Trakya Bisiklet ve Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
2289 Özcan Çanlıoğlu Master Erkek (55-59)    
2290 Özcan Güler 5³° Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
2291 Özge Kandemir Master Erkek (35-44)    
2292 Özge Seçkin UNICYCLE Elit Kadın (19-34)    
2293 Özgül Dizman Master Kadın (35-44)    
2294 Özgür Akboğa IDEAMO Elit Erkek (19-34)    
2295 Özgür Kabran Orhangazi Belediyesi Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
2296 Özgür Kuru Elit Erkek (19-34)    
2297 Özkan Biçici Performans 41 Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Master Erkek (35-44)    
2298 Özkan Cebbar Performans 41 Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Elit Erkek (19-34)    
2299 Özlem Yolcu Ferdi Master Kadın (35-44)    
2300 Özlen Karakelle Avrupa yakası pedal grubu Master Erkek (35-44)    
2301 Pınar Miran Tebis Elit Kadın (19-34)    
2302 Ramazan Bozkuş YEŞİL PEDAL Elit Erkek (19-34)    
2303 Ramazan Yağız DOST BİSİKLETLER Master Erkek (35-44)    
2304 Rauf Kanberoğlu Ferdi (Bireysel) Katılımcı Elit Erkek (19-34)    
2305 Recai Durmaz saray belediye spor kulübü Master Erkek (35-44)    
2306 Recep Yavuz Kaya Genç Erkek (16-18)    
2307 Resul Aras Trakya Bisiklet Klübü Elit Erkek (19-34)    
2308 Rıza Aydın Master Erkek (45-54)    
2309 Rifat Gülhan Akbal Master Erkek (35-44)    
2310 Sabih Bağcı Trakya Bisiklet ve Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
2311 Sadık Yalaman FERDİ Master Erkek (60+)    
2312 Sadri Perk YKB Elit Erkek (19-34)    
2313 Saim Tatlıcılar Bursa Ferdi Master Erkek (60+)    
2314 Salih Bahadır Döner YALOVA BELEDİYE Master Erkek (45-54)    
2315 Salim Öztürk ESENYURT BİSİKLET SPOR KULUBÜ Master Erkek (35-44)    
2316 Salim Tezcan Saray belediyesi spor kulübü Master Erkek (35-44)    
2317 Salurhan Güleryüz Dost Bisikletler Master Erkek (35-44)    
2318 Samet Akyıl Çorlu Demirpedal Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
2319 Samet Demirkol Elit Erkek (19-34)    
2320 Samet Tanoğlu Herbalife Elit Erkek (19-34)    
2321 Samet Okan Keçeci Elit Erkek (19-34)    
2322 Satuğ Küçükkayalar BUBİDOSD Master Erkek (55-59)    
2323 Sedat Usluy Ferdi Master Erkek (55-59)    
2324 Selahattin Sertcan Master Erkek (60+)    
2325 Selçuk Gürsel Ferdi Elit Erkek (19-34)    
2326 Selim Şenok IBK - istanbul bisiklet klübü Master Erkek (45-54)    
2327 Semih Bitim Ferdi Master Erkek (35-44)    
2328 Sercan Eren Elit Erkek (19-34)    
2329 Sercan Koçoğlu Elit Erkek (19-34)    
2330 Serdar Özgenlik Peloton Bursa Master Erkek (35-44)    
2331 Serhat Altay DEMİR PEDAL ÇORLU 59 Elit Erkek (19-34)    
2332 Serhat Padak Master Erkek (35-44)    
2333 Serkan Kaymakçı Orhangazi belediyesi bisiklet kulübü Master Erkek (35-44)    
2334 Serkan Sevimler ESENYURT BİSİKLET SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-44)    
2335 Serkan Burak Can Çangır Beşiktaş UNICYCLE Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
2336 Sevgi Çelik Elit Kadın (19-34)    
2337 Seza Yiş Elit Kadın (19-34)    
2338 Soner Kanar Team Eleven Master Erkek (35-44)    
2339 Şanver Narin Master Erkek (45-54)    
2340 Şevket Gülmez Gebze Bisiklet kulübü Master Erkek (35-44)    
2341 Şükrü İzmirlioğlu Büyükçekmece Bisiklet İhtisas Kulübü Master Erkek (55-59)    
2342 Tamer Şen Bireysel Master Erkek (55-59)    
2343 Tarık Kutan Kağan Velocity216 Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
2344 Tayfun Elibol Elit Erkek (19-34)    
2345 Tayfur Toptaş FERDİ Master Erkek (35-44)    
2346 Temel Volkan Özgör Genç Erkek (16-18)    
2347 Tohıd Mırzaeı Safaralı ferdi Elit Erkek (19-34)    
2348 Tolga Aydemir Trakya bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)    
2349 Tolga Bor Ferdi Master Erkek (35-44)    
2350 Tolga Önal bireysel Master Erkek (45-54)    
2351 Tuğkan Emir Önal Ferdi Elit Erkek (19-34)    
2352 Tuna Ersin Elit Erkek (19-34)    
2353 Tuncay Geçim Shimano Elit Erkek (19-34)    
2354 Tuncer Kılınçarslan Genç Erkek (16-18)    
2355 Turgay Toksoy Ferdi Elit Erkek (19-34)    
2356 Ufuk Yıldırım YALOVA EKOTURiZM VE SAĞLIKLI YAŞAM DERNEĞİ Master Erkek (35-44)    
2357 Ugur Demirci Elit Erkek (19-34)    
2358 Uğur Demir Velocity216 Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
2359 Uğur Küccük DOST BİSİKLETLER Elit Erkek (19-34)    
2360 Uğur Üstüntanır DEMİR PEDAL ÇORLU 59 Master Erkek (45-54)    
2361 Umut Köse KAÇKAR BİSİKLET Elit Erkek (19-34)    
2362 Ümit Arslan Esenyurt Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
2363 Ümit İşbilir Trakya bisiklet ve spor kulübü Master Erkek (35-44)    
2364 Veysel Arslaner GEBZE BİSİKLET KLUBÜ Elit Erkek (19-34)    
2365 Veysel Bağcı Düzce Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-54)    
2366 Volkan Ayaz 5³° Cycling Team Master Erkek (35-44)    
2367 Volkan Hatipoğlu Master Erkek (35-44)    
2368 Yalçın Kaya DEMİR PEDAL ÇORLU 59 Elit Erkek (19-34)    
2369 Yalçın Kırpız Master Erkek (35-44)    
2370 Yıldıray Öztürk Ebis Master Erkek (45-54)    
2371 Yılmaz Karakaş Elit Erkek (19-34)    
2372 Yunus Dalli Yeksayder Elit Erkek (19-34)    
2373 Yusuf Ergül ATİLLA bisiklet Genç Erkek (16-18)    
2374 Yusuf Ocak Esenyut Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (45-54)    
2375 Yuşa Yiş Elit Erkek (19-34)    
2376 Yüksel Boztuna Master Kadın (35-44)    
2377 Zeynep Özcan Yalova Ferdi Elit Kadın (19-34)    
2378 Zübeyir Tercan Master Erkek (35-44)    

Haber Bülteni Üyeliği