GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 38 0 239 282 00:00
1. İstasyon 40 31 239 381 296 02:00
2. İstasyon 71 21 620 468 427 03:40
3. İstasyon 92 19 1088 216 299 04:40
Finiş 111 0 1304 0 0 05:30

Program


23 Eylül 2017

11:00 - 22:00 Gran Fondo Marmara Kayıt ve Çanta Teslimi - İstanbul ViaPort Asia Outlet Shopping


24 Eylül 2017

06:00 - 08:30 Gran Fondo Marmara (Uzun Parkur) Kayıt ve Çanta Teslimi - İstanbul ViaPort Asia Outlet Shopping

             09:00 Gran Fondo Marmara Uzun Parkur Start - İstanbul ViaPort Asia Outlet Shopping

             15:00 Gran Fondo Marmara Ödül Töreni - Bursa Endülüs Park AVM (Finiş Alanı)

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Gran Fondo Marmara, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör bir yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

111 kilometrelik uzun yarış, 24 Eylül 2017 tarihinde 09:00'da İstanbul ViaPort Asia Outlet Shopping'ten başlar ve 1300 m+ tırmanışın ardından Bursa Endülüs Park AVM'de sona erer.

Kayıt Ücreti

Gran Fondo Marmara, 111 km: 125 TL.

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

List

Sırt No Adı Soyadı Kulüp Category Ülke    
1001 A. Umur Güven Hi-Ride Master Erkek (45-54)    
1002 Abdullah Örer EmoBikeTeam Master Erkek (35-44)    
1003 Abdullah Rençber yeşilpedal spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
1004 Abdullah Sağlam Master Erkek (35-44)    
1005 Abdullah Kutad Hitit Mosso Ege Pedal spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
1006 Abdurrahman Gökduru Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1007 Abdülazim Alkan Elit Erkek (19-34)    
1008 Abdüsselam Çamur Bireysel Master Erkek (35-44)    
1009 Abide Çamlıbel Hiride Master Kadın (35-44)    
1010 Adem Kadıoğlu ORHANGAZİ BELEDİYE SPOR KLUBÜ Master Erkek (45-54)    
1011 Ahmet Akay Pelotonİst Master Erkek (45-54)    
1012 Ahmet Bayram BURSABÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Master Erkek (35-44)    
1013 Ahmet Berber Hi-Ride Master Erkek (35-44)    
1014 Ahmet Kandil PAB YALOVA Elit Erkek (19-34)    
1015 Ahmet Merev FERDİ Master Erkek (35-44)    
1016 Ahmet Olğun Elit Erkek (19-34)    
1017 Ahmet Özbecetek Master Erkek (45-54)    
1018 Ahmet Şimşek Master Erkek (45-54)    
1019 Ahmet Tombul Bursa Çimento Fabrikası Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
1020 Ahmet Uçar Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1021 Ahmet Abdülhakim Karagöbek pınarelli spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
1022 Ahmet Burak Mercan Elit Erkek (19-34)    
1023 Ahmet Cemil Doğruer Master Erkek (45-54)    
1024 Ahmetcan Aslan Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1025 Akın Kılıç AYTEMİZ ALANYASPOR Elit Erkek (19-34)    
1026 Ali Beytekin FERDİ Master Erkek (45-54)    
1027 Ali Demir Hİ RİDE Elit Erkek (19-34)    
1028 Ali Dinç Master Erkek (45-54)    
1029 Ali Gülcan Antalya Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1030 Ali Taşkıran İstanbul Bisiklet Klübü Master Erkek (45-54)    
1031 Ali Emre Ekim Genç Erkek (16-18)    
1032 Ali İhsan Taş Ferdi Master Erkek (35-44)    
1033 Ali İhsan Özgür Çilingir bireysel Master Erkek (45-54)    
1034 Ali Kemal Güner FERDİ Master Erkek (55-59)    
1035 Ali Levent Kurtoglu Yüz Bin Koş Master Erkek (35-44)    
1036 Ali Rıza FIRINCI Team Nashira Master Erkek (55-59)    
1037 Ali Ruhi Aşar Master Erkek (35-44)    
1038 Alihan Öztürk Genç Erkek (16-18)    
1039 Alp Gültekin ÇayYOLcular Master Erkek (35-44)    
1040 Alp Sunay YüzBinKoş Elit Erkek (19-34)    
1041 Alpakurt Zafer Pala Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
1042 Alpaslan Bodur Aydos537 Master Erkek (35-44)    
1043 Alpaslan Kiriş ferdi Master Erkek (35-44)    
1044 Alper Başpınar Elit Erkek (19-34)    
1045 Alper Yanık PEDAL 16 Master Erkek (35-44)    
1046 Andrew Ruickbie Master Erkek (35-44)    
1047 Arda Işık Bursa Buyuksehir Belediye Spor Genç Erkek (16-18)    
1048 Arda Kaçan Elit Erkek (19-34)    
1049 Arif Oruç Çakmak Spartan Run Master Erkek (35-44)    
1050 Arman Aziz Karagül Bireysel Master Erkek (35-44)    
1051 Armina Çiçek Master Kadın (35-44)    
1052 Arzu Sağnak Pelotonist Elit Kadın (19-34)    
1053 Aşkın Ada Karabıyık Genç Erkek (16-18)    
1054 Atila Filmer Master Erkek (35-44)    
1055 Avni Yağcıoğlu IGR Master Erkek (45-54)    
1056 Awab Al-dubai pelotonist Genç Erkek (16-18)    
1057 Aybars Yıldırım Çeşme Bisiklet Grubu Master Erkek (45-54)    
1058 Aycan Türkmenoğlu MTBCLUB.NET Elit Erkek (19-34)    
1059 Aydın Aka Master Erkek (45-54)    
1060 Ayhan Ceylan VOM ROAD BIKERS Master Erkek (35-44)    
1061 Ayhan Günay Master Erkek (35-44)    
1062 Ayhan Özsoy Master Erkek (55-59)    
1063 Aykut Esgin D-gym Elit Erkek (19-34)    
1064 Ayşin Özer Başkır Master Kadın (45-54)    
1065 Aziz Taşkın Yeşil pedal sk Genç Erkek (16-18)    
1066 Bahadır Atılgan Hiride Master Erkek (45-54)    
1067 Baran Sönmez CHECK Cycling Club Genç Erkek (16-18)    
1068 Barbaros Dursun Basa Master Erkek (35-44)    
1069 Barış Asa Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1070 Barış Punar Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1071 Barış Sönmez Elit Erkek (19-34)    
1072 Barış Topçu O2Bisiklet Master Erkek (35-44)    
1073 Barış Uludağ İlk Adım Bisiklet Akademisi Elit Erkek (19-34)    
1074 Batuhan Döngel Rota Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
1075 Batuhan Özdemir İzgem Genç Erkek (16-18)    
1076 Baturalp Poge Elit Erkek (19-34)    
1077 Begüm Özüekren Kasapoğlu BABAESKİ Master Kadın (35-44)    
1078 Bekir Elmağaçlı şahsi Master Erkek (35-44)    
1079 Berk Doruk Elit Erkek (19-34)    
1080 Berk Mercancı Variant CC Elit Erkek (19-34)    
1081 Berkay Sezer MERİDA TÜRKİYE Elit Erkek (19-34)    
1082 Berkay Kaan Karataş Elit Erkek (19-34)    
1083 Beyhan Gölçayır BURSABÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Master Erkek (35-44)    
1084 Bilal Şahin ferdi Elit Erkek (19-34)    
1085 Bi̇lal Karaboğa Performans 41 Elit Erkek (19-34)    
1086 Binatli Tugay maratonist Master Erkek (45-54)    
1087 Birol Çakır Esenyurt Bisiklet Spor Kulubü Master Erkek (35-44)    
1088 Birol Horozal Uşak Team Elit Erkek (19-34)    
1089 Bora Kaya Master Erkek (35-44)    
1090 Burak Bayındır Genç Erkek (16-18)    
1091 Burak Beksaç Master Erkek (45-54)    
1092 Burak Berber Usual Suspects Master Erkek (35-44)    
1093 Burcu Sert Elit Kadın (19-34)    
1094 Burhan Özdemir BİREYSEL Master Erkek (55-59)    
1095 Bülent Boran hendek ferdi Master Erkek (45-54)    
1096 Bülent Büyükarda Velocity Master Erkek (35-44)    
1097 Bülent Kaysılı Ferdi Master Erkek (45-54)    
1098 Bülent Tatlidil AYPG Master Erkek (35-44)    
1099 Caglar Celik Master Erkek (35-44)    
1100 Can Ayvalıoğlu Master Erkek (35-44)    
1101 Can Tekin Elit Erkek (19-34)    
1102 Can Mazhar Ergene Master Erkek (55-59)    
1103 Caner Gür Bursa Triatlon SK Master Erkek (35-44)    
1104 Caner Cesar Coşar Urbanist tt Elit Erkek (19-34)    
1105 Cavit Oral Master Erkek (35-44)    
1106 Cem Batukan Master Erkek (45-54)    
1107 Cem Kandemir MTBClub Master Erkek (45-54)    
1108 Cem Soylu VELOCITY Master Erkek (35-44)    
1109 Cem Tangay Master Erkek (45-54)    
1110 Cem Tufan Ferdi Master Erkek (35-44)    
1111 Cemal Şahin Nashira cycling Master Erkek (35-44)    
1112 Cemalettin Kara Elit Erkek (19-34)    
1113 Cemil Akyol Bursa büyükşehir belediyesi bisiklet topluluğu Master Erkek (35-44)    
1114 Cemilcan Sertkaya Bursa büyükşehir belediye spor Genç Erkek (16-18)    
1115 Cengiz Güner Carraro parkur bisiklet sk. Elit Erkek (19-34)    
1116 Cengiz Solmaz PARANTEZ CYCLİNG TEAM Master Erkek (35-44)    
1117 Cenk Bayraktar Ferdi Master Erkek (35-44)    
1118 Cenk Turan Master Erkek (35-44)    
1119 Cenk Vural Master Erkek (45-54)    
1120 Cevat Şengül Ferdi Master Erkek (35-44)    
1121 Cigdem Nurten Erdogan Master Kadın (35-44)    
1122 Cihan Aytulun Hi-Ride Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
1123 Cihan Mercan Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1124 Cihat İyidiker İTÜ Bisiklet takımı Elit Erkek (19-34)    
1125 Cilasun Bayülgen Ferdispor Master Erkek (35-44)    
1126 Coraline Chapatte Carraro Team Master Kadın (35-44)    
1127 Coskun Yıldız Master Erkek (45-54)    
1128 Cumhur Düdükçü Master Erkek (45-54)    
1129 Cüneyt Hedef Orhangazi Elit Erkek (19-34)    
1130 Cüneyt Özendik Ferdi Master Erkek (35-44)    
1131 Cüneyt Sağdıç Yeşil pedal Elit Erkek (19-34)    
1132 Çağ Çetin Elit Erkek (19-34)    
1133 Çağatay Bengi Team Nashira Master Erkek (35-44)    
1134 Çağdaş Özden Nilüfer Belediyesi Görme Eng. s.k. Elit Erkek (19-34)    
1135 Çağlar Taçyıldız TRAKYA BİSİKLET VE SPOR KULUBU Elit Erkek (19-34)    
1136 Çetin Kaya FERDİ Elit Erkek (19-34)    
1137 Çetin Özçalık pedal11 Master Erkek (35-44)    
1138 Çetin Sarıhan Ferdi Master Erkek (35-44)    
1139 Davut Alkan Ferdi Master Erkek (35-44)    
1140 Deniz Karakurt Master Erkek (35-44)    
1141 Deniz Kılıç Fiberli Antalya Spor Elit Erkek (19-34)    
1142 Deniz Ali Yenigün All Road Cycling Team Genç Erkek (16-18)    
1143 Devrim Ardıç Fiberli Antalya Spor Master Erkek (35-44)    
1144 Devrim Gümüşsoy Master Erkek (35-44)    
1145 Didem Doğruol Master Kadın (45-54)    
1146 Dilek Baytan Master Kadın (45-54)    
1147 Doğan Pamuklu Elit Erkek (19-34)    
1148 Duran Akbaş ALANYA DOĞA SPORLARI KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)    
1149 Duygu Yılmaz Yüzbinkoş SK Master Kadın (35-44)    
1150 Duygun Yurteri Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1151 Ece Calp Başkent üniversitesi Elit Kadın (19-34)    
1152 Ece Öncü Yüz Bin Koş Spor Kulübü Elit Kadın (19-34)    
1153 Egemen Mercanlıoğlu Elit Erkek (19-34)    
1154 Ekin Alpagut O2 Master Erkek (35-44)    
1155 Ekrem Başdoğan Elit Erkek (19-34)    
1156 Emir Bayer Team Orbea Elit Erkek (19-34)    
1157 Emir Ünver 7HILLSGOAT Elit Erkek (19-34)    
1158 Emircan Tunç Elit Erkek (19-34)    
1159 Emirhan Gürel Elit Erkek (19-34)    
1160 Emirhan Koç Bursa Büyük Şehir Belediye Spor Genç Erkek (16-18)    
1161 Emrah Ekşi ferdi Elit Erkek (19-34)    
1162 Emrah Günaydın 5³° Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
1163 Emre Çalış Elit Erkek (19-34)    
1164 Emre Özgümüş URBANİST TT Master Erkek (35-44)    
1165 Emre Üçüncüoğlu Yapı Kredi Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
1166 Emrehan Goktepeliler Elit Erkek (19-34)    
1167 Emrullah Sarı İNEGÖL BİSİKLET KLÜBÜ Master Erkek (45-54)    
1168 Ender Aslan FERDİ Master Erkek (35-44)    
1169 Ender Bektaş Master Erkek (35-44)    
1170 Ender Çiçek Elit Erkek (19-34)    
1171 Engin Kalkan 7HillsGoat Elit Erkek (19-34)    
1172 Engin İrfan Sağnak ferdi Master Erkek (45-54)    
1173 Enis Göldeli Kara Kartal Master Erkek (45-54)    
1174 Eray Berberoglu Usual Suspects Elit Erkek (19-34)    
1175 Ercan Özkaya Silivri Doğa Sporları Elit Erkek (19-34)    
1176 ERCAN ŞEN Water Runners Master Erkek (45-54)    
1177 Ercument Boran Petkim Spor Kulübü Master Erkek (35-44)    
1178 Erdal Bilge Büyük Şehir Belediyesi Bisiklet Topluluğu Elit Erkek (19-34)    
1179 Erdal Sevim velocity cycling club Master Erkek (35-44)    
1180 Erdem Demirel MERİDA TÜRKİYE Master Erkek (35-44)    
1181 Erdem Kulaklı Master Erkek (35-44)    
1182 Erdem Şen İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
1183 Erdinç Saraç İSTANBUL TRİATLON KLÜBÜ Master Erkek (35-44)    
1184 Erdm Yilmaz Veloksk Elit Erkek (19-34)    
1185 Erdoğan Gündüz YüzBinKoş Master Erkek (45-54)    
1186 Erdoğan Orhan DR Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
1187 Eren Ergene Genç Erkek (16-18)    
1188 Eren Özkan BUDOST Genç Erkek (16-18)    
1189 Erkan Akyalçın Usual Suspects Elit Erkek (19-34)    
1190 Erkan Ergüçlü Pedalşörler Master Erkek (35-44)    
1191 Erkan Gulen Tekirdağ pedal Master Erkek (35-44)    
1192 Erkan Orhan Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1193 Erol Mısırlı TRAKYA BİSİKLET Master Erkek (45-54)    
1194 Erol Palaska Master Erkek (55-59)    
1195 Ersin Çelik dr bisiklet Master Erkek (35-44)    
1196 Ersoy Demir ROTA BİSİKLET Master Erkek (35-44)    
1197 Ertuğ Ölçer Çadosk Master Erkek (45-54)    
1198 Esin Erdoğan Egepedal sporbkulübü Master Erkek (35-44)    
1199 Esin Yılmaz Yksk Elit Kadın (19-34)    
1200 Evrim Bilgen 7HillsGoat Elit Kadın (19-34)    
1201 Evrim Yigit Ferdi Master Erkek (35-44)    
1202 Eyüp Öztürk Master Erkek (35-44)    
1203 Eyüp S. Çalışkan ferdi Elit Erkek (19-34)    
1204 Fahri Sezgin Elit Erkek (19-34)    
1205 Faruk Ateş FERDİ Master Erkek (45-54)    
1206 Faruk Bostancı Master Erkek (35-44)    
1207 Faruk Sakin Master Erkek (45-54)    
1208 Faruk Suat Dede Master Erkek (45-54)    
1209 Fatih Acar Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1210 Fatih Aydın Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1211 Fatih Cebir çekmeköy bisiklet grubu Master Erkek (35-44)    
1212 Fatih Çakmak Elit Erkek (19-34)    
1213 Fatih Özbudak Fiberli Antalya Spor Elit Erkek (19-34)    
1214 Fatih Özgenlik Peloton Bursa Master Erkek (35-44)    
1215 Fatih Sevinç Elit Erkek (19-34)    
1216 Fatih Türkmen Master Erkek (35-44)    
1217 Fatih Ertuğrul Aydın Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1218 Ferhat Karaduman Ferdi Master Erkek (35-44)    
1219 Ferhat Turlak Master Erkek (35-44)    
1220 Ferhat Yılman Master Erkek (35-44)    
1221 Feyzullah Bayraktaroğlu Elit Erkek (19-34)    
1222 Fikret Yılmazberber Master Erkek (35-44)    
1223 Furkan Kaptı Hi-Ride Cycling Club Genç Erkek (16-18)    
1224 Gizem Ünver 7hills'goat Elit Kadın (19-34)    
1225 Göker Kara Master Erkek (35-44)    
1226 Gökhan Aşık Master Erkek (35-44)    
1227 Gökhan Gökhan Master Erkek (35-44)    
1228 Gökhan Sezginer Ankara Kosuyor Elit Erkek (19-34)    
1229 Gökhan Sunman ÇADOSK Master Erkek (35-44)    
1230 Gökhan Uzuntaş Peloton Bursa Elit Erkek (19-34)    
1231 Göktuğ Yılgenci Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
1232 Gölkem Fidan Pelotonist Elit Kadın (19-34)    
1233 Görkem Güngör Elit Erkek (19-34)    
1234 Gözde Mediha Kamer Elit Kadın (19-34)    
1235 Güçlü Gürsoy Hi-Ride Master Erkek (35-44)    
1236 Güngör Aknesil Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-54)    
1237 Güray Tatlı Ferdi Master Erkek (45-54)    
1238 Gürkan Aydın İstanbul Kampüs Ortaokulu Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
1239 Gürkan Karaçelebi VELOKSK Master Erkek (35-44)    
1240 Gürkan Yener ÇADOSK Master Erkek (45-54)    
1241 Hakan Aydın Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1242 Hakan Bahrilli Velonight Master Erkek (35-44)    
1243 Hakan Kacar Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1244 Hakan Kanca Marathonist Master Erkek (45-54)    
1245 Hakan Koparal ferdi Master Erkek (45-54)    
1246 Hakan Sarul Master Erkek (35-44)    
1247 Hakan Sert Bursa Peloton Master Erkek (35-44)    
1248 Hakan Şahin HPDK Master Erkek (35-44)    
1249 Hakan Yeniş Merida Türkiye Elit Erkek (19-34)    
1250 Hakan Ali Memik Master Erkek (45-54)    
1251 Hakan Gunay Yayla İstanbul Ferdi Master Erkek (35-44)    
1252 Hakkı Orçun Uzunoğlu BTG Master Erkek (35-44)    
1253 Hakkı Ufuk Tankurt FERDİ Master Erkek (35-44)    
1254 Halil Aytekin Elit Erkek (19-34)    
1255 Halil Çıtak Bireysel Elit Erkek (19-34)    
1256 Halil Emre Türk Telekom Master Erkek (35-44)    
1257 Halil Özcan Elit Erkek (19-34)    
1258 Halil İbbrahim Toku Master Erkek (35-44)    
1259 Halil İbrahim Arslan Master Erkek (45-54)    
1260 Halil İbrahim Erol Master Erkek (35-44)    
1261 Halil İbrahim Voyvoda TEAM KIZIL VOYVODA Master Erkek (35-44)    
1262 Haluk Babacan Master Erkek (45-54)    
1263 Hasan Çalışkan Urbanist tt Elit Erkek (19-34)    
1264 Hasan Duman FERDİ Master Erkek (35-44)    
1265 Hasan Ersoy Elit Erkek (19-34)    
1266 Hasan Kahvecioğlu BİREYSEL Master Erkek (35-44)    
1267 Hasan Özlü Ferdi Master Erkek (45-54)    
1268 Hasan Atalık Atalık Elit Erkek (19-34)    
1269 Hasan Hüseyin Aydoğdu Reservoir Dogs Elit Erkek (19-34)    
1270 Haşim Uyanık Master Erkek (45-54)    
1271 Hatice Dinçer MERİDA TÜRKİYE Elit Kadın (19-34)    
1272 Hayri Ünal FERDİ Master Erkek (35-44)    
1273 Hüseyin Balcı Sweet Spot Cycling Club Master Erkek (35-44)    
1274 Hüseyin Çelik İTU Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
1275 Hüseyin Elibol FERDİ Master Erkek (35-44)    
1276 Hüseyin Cem Kartal Master Erkek (35-44)    
1277 Hüseyin Emre Azer Bireysel Master Erkek (35-44)    
1278 Ismail Oznam Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1279 İbrahim İlter FERDİ Elit Erkek (19-34)    
1280 İbrahim Salar DELİVELO Master Erkek (45-54)    
1281 İbrahim Sarı Eskişehir pab Elit Erkek (19-34)    
1282 İhsan Doğan Master Erkek (45-54)    
1283 İlker Atay FERDI Master Erkek (45-54)    
1284 İlker Derya VOM Road Bikers Master Erkek (35-44)    
1285 İlker Yorgancıoğlu Master Erkek (45-54)    
1286 İmran Yüce Master Erkek (35-44)    
1287 İsa Acar Master Erkek (45-54)    
1288 İsa Dal Denizli İl Gençlik Hizmetleri ve S.K. Derneği Master Erkek (45-54)    
1289 İsmail Çekiç pedal11 Elit Erkek (19-34)    
1290 İsmail Ergun Master Erkek (45-54)    
1291 İsmail Geçim Hi ride Master Erkek (35-44)    
1292 ismail karslı ferdi Elit Erkek (19-34)    
1293 İsmail Parsa Hi-Ride Master Erkek (45-54)    
1294 Jale Gürlüler Master Kadın (45-54)    
1295 Julide Arslan Ferdi Master Kadın (35-44)    
1296 Kaan Yusufoglu Elit Erkek (19-34)    
1297 Kaan Ziya Süerkan Reservoir Dogs Elit Erkek (19-34)    
1298 Kadir Arslan Ferdi Master Erkek (55-59)    
1299 Kadir Kırık Dr Bisiklet Elit Erkek (19-34)    
1300 Kagan Dagtekin Borusan Bisiklet Klübü Master Erkek (35-44)    
1301 Kağan Yavuz Elit Erkek (19-34)    
1302 Kamuran Gültekin Elit Erkek (19-34)    
1303 Kemal Baltacı FERDİ Master Erkek (35-44)    
1304 Kemal Burak Öz G%18 Elit Erkek (19-34)    
1305 Kemal Erhan Özkan ferdi Master Erkek (45-54)    
1306 Kerem Tuna YOK Elit Erkek (19-34)    
1307 Kerim Sukan Hi-Ride Master Erkek (35-44)    
1308 Kerim Yelkenci hendek ferdi Master Erkek (60+)    
1309 Korhan Küçük Master Erkek (35-44)    
1310 Korhan Ozdemır Flamme Rouge Master Erkek (35-44)    
1311 Kudret Ersoy Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1312 Levent Demircan Master Erkek (45-54)    
1313 Levent Kistelli İkipedalbirnefes Master Erkek (35-44)    
1314 Mark Minasyan Adalar Su Sporları Kulübü Master Erkek (35-44)    
1315 Marten Gezici Reservoir Dogs Elit Erkek (19-34)    
1316 Mazhar Çelikoyar Master Erkek (55-59)    
1317 Mecit Tatlıcılar Yeşil Pedal Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
1318 Mehmet Akarcalı FERDİ Master Erkek (45-54)    
1319 Mehmet Cetinbudak Peloton Bursa Elit Erkek (19-34)    
1320 Mehmet Demir Elit Erkek (19-34)    
1321 Mehmet Erke PAB ESKİŞEHİR Elit Erkek (19-34)    
1322 Mehmet Güç DÜZCE BİSİKLET KLÜBÜ Elit Erkek (19-34)    
1323 Mehmet Küçük Master Erkek (45-54)    
1324 Mehmet Küçükyılmaz BURSA TRİATLON SK Master Erkek (35-44)    
1325 Mehmet Pirinçci Bursa büyükşehir belediyesi bisiklet takımı Master Erkek (45-54)    
1326 Mehmet Şentürk ORVELO Master Erkek (45-54)    
1327 Mehmet Şer ADIYAMAN GENCLİK SPOR Elit Erkek (19-34)    
1328 Mehmet Tezelli Peleton Bursa Master Erkek (35-44)    
1329 Mehmet Torsun Çekmeköy Bisiklet Grubu Elit Erkek (19-34)    
1330 Mehmet Efe Ballı Pelotonist Elit Erkek (19-34)    
1331 Mehmet Kağan Oskay Elit Erkek (19-34)    
1332 Mehmet Latif Kaya Performans 41 Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Elit Erkek (19-34)    
1333 Mehmet Safa Biçer Elit Erkek (19-34)    
1334 Melih Öztepe Peloton Bursa Elit Erkek (19-34)    
1335 Meliha Feyza Gök PAB Eskişehir Elit Kadın (19-34)    
1336 Melikşah Hayırsever İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
1337 Menduh Lutfija Master Erkek (60+)    
1338 Merih Akyol Performans Kadro, Miniteker Master Erkek (45-54)    
1339 Mert Barkın Yeşil Pedal Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
1340 Mert Dikicier Bursa Peloton Elit Erkek (19-34)    
1341 Mert Eroğlu Genç Erkek (16-18)    
1342 Mert İşsever ferdi Elit Erkek (19-34)    
1343 Mert Şimşek Master Erkek (35-44)    
1344 Mert Yıldırım FERDİ Elit Erkek (19-34)    
1345 Mert Efe Felek Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek (16-18)    
1346 Merve Pelin Bayram İSTANBUL BİSİKLET SPOR KULÜBÜ Elit Kadın (19-34)    
1347 Mesut Öztürk Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1348 Mesutcan Kurt Elit Erkek (19-34)    
1349 Miktat Şahin Elit Erkek (19-34)    
1350 Milhan Dalgıç Ferdi Master Erkek (45-54)    
1351 Muaz Demir Elit Erkek (19-34)    
1352 Muhammed Yıldız AYDIN BİSİKLET Master Erkek (35-44)    
1353 Muhammed Serdar Boşnak Rota Elit Erkek (19-34)    
1354 Muhammet Şentürk Hi-ride Elit Erkek (19-34)    
1355 Muhammet Eyup Karagöbek pınarelli spor kulübü Elit Erkek (19-34)    
1356 Muharrem Ülger atilla Master Erkek (35-44)    
1357 Mujdat ÖZTÜRK Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1358 Murat Ağırtaş Velocity 216 Master Erkek (35-44)    
1359 Murat Alaboz UrbanistTT Master Erkek (35-44)    
1360 Murat Başoğlu büyükçekmece bisiklet klübü Master Erkek (35-44)    
1361 Murat Değişici Ferdi Master Erkek (35-44)    
1362 Murat Dikmen Master Erkek (35-44)    
1363 Murat Güneş Master Erkek (35-44)    
1364 Murat Kör Velocity216 Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
1365 Murat Özevin Master Erkek (45-54)    
1366 Murat Şimşek Velocity Cycling Master Erkek (45-54)    
1367 Murat Tüfekcibaşı Ferdi Master Erkek (45-54)    
1368 Murat Yanaşoğlu Dr.bisiklet Master Erkek (45-54)    
1369 Mustafa Boynukalın FERDİ Elit Erkek (19-34)    
1370 Mustafa Kumbaracı MAVİ KARGA SK Master Erkek (35-44)    
1371 Mustafa Özgür ferdi Master Erkek (35-44)    
1372 Mustafa Sarı Elit Erkek (19-34)    
1373 Mustafa Şirin Alanya Doğa Sporları Kulübü Elit Erkek (19-34)    
1374 Mustafa Tunaboylu Bireysel Master Erkek (45-54)    
1375 Mustafa Yazıcıoğlu Ferdi Master Erkek (45-54)    
1376 Mustafa Tahsin Çalışlar Performans 41 Mayko Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
1377 Mutlu Karakullukcu YBK Master Erkek (35-44)    
1378 Müjdat Ök Master Erkek (45-54)    
1379 Nagihan Arat Mosso Ege Pedal Youth Women (16-18)    
1380 Naime Karapaça Bireysel Master Kadın (45-54)    
1381 Necati Gündem Master Erkek (45-54)    
1382 Nicholas Anderson Master Erkek (35-44)    
1383 nil yangınoğlu uludağ İlk Adım Cycling Academy Elit Kadın (19-34)    
1384 Niyazi Talha Özdemir ferdi Elit Erkek (19-34)    
1385 Nuh Fırat Master Erkek (45-54)    
1386 Numan Koçak Angora Bisiklet Grubu Elit Erkek (19-34)    
1387 Nuri Burkay Soylu Elit Erkek (19-34)    
1388 Ogün Kaşalı Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1389 Oğuz Akbulut Hi-Ride Elit Erkek (19-34)    
1390 Oğuz Ozan Mosso Ege Pedal Spor Klübü Genç Erkek (16-18)    
1391 Oğuzhan Biçer Ferdi Master Erkek (35-44)    
1392 Oğuzhan Bülbül Elit Erkek (19-34)    
1393 Oğuzhan Taşkan Yeşil Pedal SK Elit Erkek (19-34)    
1394 Oğuzhan Yavuz Elit Erkek (19-34)    
1395 Okan Altay Yok Elit Erkek (19-34)    
1396 Okan Bılmıs FERDİ Master Erkek (45-54)    
1397 Okan Kendirci MERİDA TÜRKİYE Elit Erkek (19-34)    
1398 Okan Koç Bursa Büyükşehir Belediyesi Bisiklet Topluluğu Elit Erkek (19-34)    
1399 Okan Yücel Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1400 Oktay Kanyılmaz Çeşme Master Erkek (35-44)    
1401 Olcay Kipöz Ferdi Master Erkek (45-54)    
1402 Olcay Kunal Ferdi Master Erkek (45-54)    
1403 Onur Asan PARANTEZ CYCLİNG ELİTE Elit Erkek (19-34)    
1404 Onur Baydar YEŞİL PEDAL Elit Erkek (19-34)    
1405 Onur Yazman Master Erkek (35-44)    
1406 Orçun Sarıgül nilüfer belediyespor Elit Erkek (19-34)    
1407 Orhan Atılgan Düzce Bisiklet Kulübü Genç Erkek (16-18)    
1408 Orhan Omay Master Erkek (45-54)    
1409 Orhan Solak Elit Erkek (19-34)    
1410 Orhan Yuvacı Yeşil pedal Master Erkek (35-44)    
1411 Osman Şahin Elit Erkek (19-34)    
1412 Osman Uslu Elit Erkek (19-34)    
1413 Osman Murat Göksoy Çadosk Master Erkek (35-44)    
1414 Osman Necdet Argat Master Erkek (35-44)    
1415 Ozan Bodur Master Erkek (35-44)    
1416 Ozan Demirel TeamKemer Master Erkek (35-44)    
1417 Ozan Yiğit Tabaş Kabataş Erkek Lisesi Genç Erkek (16-18)    
1418 ÖMER ALTUN bursa ferdi Elit Erkek (19-34)    
1419 Ömer Varoğlu Master Erkek (35-44)    
1420 Ömer Faruk Mumcuoğlu Master Erkek (35-44)    
1421 Ömer Lütfi Tama Rota bisiklet Master Erkek (45-54)    
1422 Önder Özyılmaz borusan Master Erkek (35-44)    
1423 Özcan Yılmaz Nashira Master Erkek (35-44)    
1424 Özge Narin Dağ Marathonist Elit Kadın (19-34)    
1425 Özge Ulutaş Ferdi Master Erkek (35-44)    
1426 Özgen Kamay Bursa Triatlon SK Master Erkek (45-54)    
1427 Özgür Akgün UrbanistTT Elit Erkek (19-34)    
1428 Özgür Aksaman Yüz Bin Koş Master Erkek (35-44)    
1429 Özgür Atalay UŞAK TEAM Master Erkek (35-44)    
1430 Özgür Kaya Master Erkek (35-44)    
1431 Özgür Öztürk Borusan Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
1432 Özhan Akgöğ İstanbul Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
1433 Özkan Genç Master Erkek (35-44)    
1434 Özlem Can Ferdi Master Kadın (35-44)    
1435 Pınar Çalışkan Yüz Bin Koş Master Kadın (35-44)    
1436 Pierre Bastin kastamonu topraksu Master Erkek (45-54)    
1437 Rafet Dik Master Erkek (35-44)    
1438 Rahman Kılıçkıran Elit Erkek (19-34)    
1439 Rahmi Kazan Master Erkek (35-44)    
1440 Ramazan Ağrış BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİSİKLET TOPLULUĞU Elit Erkek (19-34)    
1441 Ramazan Dere dr bisiklet Master Erkek (35-44)    
1442 Ramazan Ersoy RSY.CC Elit Erkek (19-34)    
1443 Recep Tatlıcılar Yeşil Pedal Spor Kulübü Master Erkek (60+)    
1444 Recep Yüce Elit Erkek (19-34)    
1445 Refik Çetin Master Erkek (55-59)    
1446 Rüveyda Kerçin FERDİ Elit Kadın (19-34)    
1447 S. Selim Gündoğdu Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1448 Sadullah Albayrak Rota sportif bisiklet Master Erkek (35-44)    
1449 Salih Gezek Master Erkek (35-44)    
1450 Salih Karapelit Elit Erkek (19-34)    
1451 Salih Necmi Gündem Master Erkek (60+)    
1452 Salim Akdas Water Runners Master Erkek (35-44)    
1453 Samed Çakır Düzce Bisiklet Kulübü Genç Erkek (16-18)    
1454 Samet Okatan dr bisiklet Elit Erkek (19-34)    
1455 Samet Uysal Orhangazi Belediyesi Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
1456 Samet Yavuz ITUBIS Elit Erkek (19-34)    
1457 Sean Mcguire Individual Master Erkek (35-44)    
1458 Secıl Zor Ferdi Master Kadın (35-44)    
1459 Sedat Eren Ferdi Master Erkek (45-54)    
1460 Sedat Özbek PAB Eskişehir Master Erkek (35-44)    
1461 Sedat Üzen Master Erkek (45-54)    
1462 Sefa Coşkun Hi-Ride Elit Erkek (19-34)    
1463 Selami Anıl İstanbul Maserleri Atletizim Klübü Master Erkek (55-59)    
1464 Selcuk Bertan Enka Master Erkek (35-44)    
1465 Selçuk Karagözoğlu Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1466 Selim Cicü Master Erkek (35-44)    
1467 Selman Çakır Ferdi Master Erkek (35-44)    
1468 Semih Baycan CYCLE 216 Master Erkek (35-44)    
1469 Semih Çalhan Bursa Peloton Elit Erkek (19-34)    
1470 Semih Gurel CADOSK Elit Erkek (19-34)    
1471 Semih Kapusuz Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1472 Semih Kumluk Elit Erkek (19-34)    
1473 Semih Soğucak Elit Erkek (19-34)    
1474 Semih Uz Bursa Triatlon Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)    
1475 Sercan Kadıoğlu Elit Erkek (19-34)    
1476 Serdar Karadağ Mtbclub.net Master Erkek (35-44)    
1477 Serdar Kurt Doğuş Bisiklet Klübü Master Erkek (35-44)    
1478 Serdar Anıl Depe Fiberli Antalya Spor Elit Erkek (19-34)    
1479 Serhat Yılmaz Elit Erkek (19-34)    
1480 Serkan Elibüyük ferdi Elit Erkek (19-34)    
1481 Serkan Gazel ÇayYOLcular Master Erkek (35-44)    
1482 Sertan Sezer Master Erkek (35-44)    
1483 Sevgi Ceyda Şairoğlu Sezginer Koşu Kadını Elit Kadın (19-34)    
1484 Seyda Erkahraman Master Kadın (45-54)    
1485 Seyit Yıldırım BİREYSEL Master Erkek (45-54)    
1486 Sezai Burak Kantarcı İTÜ Bisklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
1487 Sinan Beşkök Yüz Bin Koş Elit Erkek (19-34)    
1488 Sinan Kartal Hi-Ride Cycling Club Elit Erkek (19-34)    
1489 Sinan Şenkul Ferdi Sporcu Elit Erkek (19-34)    
1490 Sinan Yılmazsoy 5³° Cycling Team Master Erkek (35-44)    
1491 Sinan Cem Güney İstanbul Bisiklet kulubü -İBK Master Erkek (35-44)    
1492 Soner Akgül Master Erkek (35-44)    
1493 Soner Avcıbası CYCLE216 Master Erkek (45-54)    
1494 Sönmez İşsever ferdi Master Erkek (45-54)    
1495 Suat Karabaşak ÇADOSK Elit Erkek (19-34)    
1496 Süleyman Cengiz HI-RIDE Master Erkek (35-44)    
1497 Süleyman Onur Yılmaz ferdi Master Erkek (35-44)    
1498 Şadan Bahtiyar FERDİ Master Erkek (35-44)    
1499 Şahin Engin Elit Erkek (19-34)    
1500 Şükrü İşbilen Elit Erkek (19-34)    
1501 Talat Berent Peloton Bursa Genç Erkek (16-18)    
1502 Talat Can Fırat Sat-7 Türk Elit Erkek (19-34)    
1503 Tamer Akça AYPG Master Erkek (35-44)    
1504 Tansu Şen Master Erkek (60+)    
1505 Tarkan Tuncel Master Erkek (35-44)    
1506 Taskin Doga Erdogan Master Erkek (35-44)    
1507 Taylan Budak Nashira Racing Team Master Erkek (35-44)    
1508 Tayyip Yıldırım Yeşil Pedal SK Genç Erkek (16-18)    
1509 Thiago Valsani Hi-Ride Elit Erkek (19-34)    
1510 Timur Nizam FERDİ Master Erkek (35-44)    
1511 Timur Pınar Ferdi Elit Erkek (19-34)    
1512 Tolga Dikicier Bursa Peloton Elit Erkek (19-34)    
1513 Tolga Gürgün Master Erkek (45-54)    
1514 Tolga Küçükceran Master Erkek (35-44)    
1515 Tufan Alatan YuzBinKoş Spor Klübü Master Erkek (45-54)    
1516 Tufan Sağnak Pelotonist Master Erkek (35-44)    
1517 Tugba Yazicioglu Ergin BTSK Master Kadın (35-44)    
1518 Tuğrul Berk Koyunlu Performans 41 Elit Erkek (19-34)    
1519 Tuna Taşkın Velocity216 Cycling Team Elit Erkek (19-34)    
1520 Tuna TURANLI Elit Erkek (19-34)    
1521 Tunç Yerli Master Erkek (35-44)    
1522 Tuncay Denktaş Master Erkek (45-54)    
1523 Turgay Germen Fiberli Antalya Spor Master Erkek (35-44)    
1524 Turgay Karaman ÇEKMEKÖY BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)    
1525 Turgut Yazıcı Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
1526 Türker Ecevit Bireysel Master Erkek (45-54)    
1527 Ufuk Şen ANGORA BİSİKLET GRUBU Master Erkek (35-44)    
1528 Uğur Duru kdz.ereğli bisiklet sevenler derneği Master Erkek (45-54)    
1529 Uğur Yıldırım Rota Elit Erkek (19-34)    
1530 Uğur Faik Halhallı GEÇİT BİKE Master Erkek (35-44)    
1531 Umit Emre Erdogan Kosu Kadini Elit Erkek (19-34)    
1532 Utkan Çorbacıoğlu Doğuş Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-44)    
1533 Ümit Yılmaz Atik Çekmeköy Bisiklet Grubu Elit Erkek (19-34)    
1534 Vahitcan Atugu Elit Erkek (19-34)    
1535 Verim Gümüşsoy küçük bir özgürlük Elit Erkek (19-34)    
1536 Volkan Arslan bolu genclik merkezi Master Erkek (35-44)    
1537 Volkan Evinç VELOKSK Master Erkek (35-44)    
1538 Volkan Kılıçkaya Reservoir Dogs Elit Erkek (19-34)    
1539 Volkan Kurdoğlu Pelotonist Master Erkek (35-44)    
1540 Volkan Madra Master Erkek (35-44)    
1541 Yasin Yaman İstanbul Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)    
1542 Yasin Cihat Bingol Soulrider CC Elit Erkek (19-34)    
1543 Yaşar Artun Düzce Bisiklet kulübü Master Erkek (35-44)    
1544 Yaşar Çelik FERDİ Master Erkek (35-44)    
1545 Yavuz Alagöz Çekmeköy bisiklet grubu Master Erkek (35-44)    
1546 Yıldıray Sönmez çeşme Elit Erkek (19-34)    
1547 Yiğit Yazıcı Elit Erkek (19-34)    
1548 Yongshik Seo Master Erkek (45-54)    
1549 Yunus Yetkin AYTEMİZ ALANYASPOR Master Erkek (35-44)    
1550 Yunus Emre Alkan Ferdi Genç Erkek (16-18)    
1551 Yurdaer Kafadar Master Erkek (45-54)    
1552 Yusuf Bozkır FERDI Master Erkek (35-44)    
1553 Yusuf Çelik Ferdi Master Erkek (35-44)    
1554 Yusuf Perk ferdi Elit Erkek (19-34)    
1555 Yusuf Şimşir İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
1556 Yusuf Can Çakır İTÜ Bisiklet Takımı Elit Erkek (19-34)    
1557 Yüksel Kılıç ISTANBUL TRİATLON KULÜBÜ Master Erkek (60+)    
1558 Zafer Yalın YALOVA BELEDİYE Master Erkek (45-54)    

Haber Bülteni Üyeliği